مشاوره پروژه

گروه مدرسین وبسایت کامسولفا افتخار دارد به اطلاع برساند که تاکنون ده ها پروژه را به صورت دقیق با نرم افزار کامسول در زمینه های مختلف مهندسی شبیه سازی نموده است. این بخش از فعالیت گروه کامسولفا در راستای کمک و همراهی شرکت های صنعتی و دانشجویان عزیز قرار داده شده است که این همراهی به سه صورت انجام می پذیرد.

رفع خطا

دانشجویان عزیزی که در حال شبیه سازی پروژه یا پایان نامه خود با نرم افزار کامسول هستند گاهی ممکن است با خطاهایی در زمان شبیه سازی مواجه شوند که می توانند از طریق فرم زیر درخواست مشاوره رفع خطا را ارسال نمایند و تا زمان دفاع در مراحل مختلف شبیه سازی امکان پرسش سوالات خود را از گروه مدرسین با تجربه کامسولفا بدست آورند.

مشاوره پایان نامه یا پروژه

دانشجویان عزیزی که در مورد شیوه شبیه سازی پروژه یا پایان نامه خود با نرم افزار قدرتمند کامسول نیاز به آموزش دارند، می توانند از بخش انجام پروژه درخواست خود را ارسال نمایند. گروه مدرسین کامسولفا به صورت قدم به قدم و کامل شیوه شبیه سازی پروژه یا پایان نامه شما را از طریق ساخت آموزش های ویدئویی مختص شما به شما آموزش خواهد داد.

🔴 لازم به ذکر است انجام کامل پایان نامه به هیچ عنوان جز خط مشی کاری کامسولفا نمی باشد. 🔴

انجام پروژه

گروه مدرسین کامسولفا مفتخر است خدمات خود در زمینه همکاری ، طراحی ، مشاوره تخصصی و انجام پروژه های مختلف را با استفاده از نرم افزار کامسول به افراد ، شرکتها و موسسه های تحقیقاتی ارائه نماید. افراد و شرکت های علاقه مند می توانند جرئیات پروژه خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایند.

 

⚠مراحل انجام مشاوره(حتما مطالعه کنید):

۱-ارسال درخواست از طریق فرم

۲-تماس با شما از طرف ادمینها جهت توافق بر سر هزینه و زمان مشاوره

۳-ایجاد قرارداد و ارسال لینک پرداخت مختص شما از طریق ادمینها

۴-پرداخت پیش پرداخت، دریافت تائیدیه پرداخت و ارسال آن به ادمینها🔴

۵-معرفی مشاور و آغاز مشاوره شما

🔴 تمامی پرداختهای هزینه مشاوره کامسولفا از طریق وبسایت کامسولفا انجام شده و به هیچ وجه پرداخت به حساب شخصی افراد، مورد تائید نمیباشد.
🔴کامسولفا در قبال متقاضیانی که پرداخت خود را از طریق سایت انجام نداده و تائیدیه پرداخت از سایت دریافت نکرده باشند، هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.

****جهت دریافت پاسخ سریعتر پیشنهاد ما اینست که از طریق ربات تلگرامی کامسولفا به آدرس http://www.telegram.me/comsolfa_bot نسبت به ارسال درخواست خود اقدام نمایید.****

فرم درخواست مشاوره پروژه

  • شماره ای که در تلگرام بتوانیم با شما در تماس باشیم.
  • (ارسال هزینه غیرمنطقی نسبت به مشاوره موردنظر ممکن است، باعث عدم رغبت مشاوران برای قبول مشاوره شما گردد!)
  • در صورتیکه فایل شما حجیم تر است از طریق ربات تلگرام نسبت به ارسال آن اقدام نمایید.
  • سبد خریدتان خالی است.