دعوت به همکاری

کامسولفا بستری برای ارتباط دانشجویان و مدرسین است، نه یک وبسایت خرید و فروش ویدئوی آموزشی. هدف کامسولفا ایجاد پایگاهی برای تمام اساتید و متخصصین نرم افزار کامسول در همه رشته ها درکل کشور است تا بتوانند درکنار هم سطح یادگیری دانشجویان را در هر نقطه از کشور در نرم افزار کامسول به سطح استاندارد برسانند.

کامسولفا گروهی متشکل از مدرسین و متخصصین کامسول است که آرمان آنها اینست که دانش مدرسین و اساتید کشور را در زمینه نرم افزار کامسول به آنهایی که طالب آن هستند برسانند و بدون هیچ گونه حمایت مادی و معنوی از سازمان های ذی ربط به پیش می رود. در همین راستا از تمامی مدرسین و متخصصین نرم افزار کامسول در تمامی رشته­ ها و از هر نقطه از ایران به عنوان مدرس دعوت به همکاری می نماید.

جهت همکاری با ما از شما دعوت میشود ابتدا مراحل و قوانین همکاری را اینجا دانلود نموده و پس از مطالعه دقیق از طریق فرم زیر درخواست همکاری خود را برای ما ارسال فرمائید.

*** همچنین از طریق ربات تلگرامی ما به آدرس http://www.telegram.me/comsolfa_bot می­توانید این فرم را پر نموده و به صورت مستقیم رزومه خود را به ربات ما ارسال نمائید***

 

  • حداکثر 3 مگابایت به صورت یک فایل فشرده شامل نمونه کار و رزومه در word یا pdf
  • این ویدئو تنها برای شناخت ما از شیوه آموزش شماست و به هیچ عنوان از آن استفاده نخواهد شد!

 

  • سبد خریدتان خالی است.
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A