لطفا در صورتیکه مشکلی در مشاهده صفحه دارید و صفحه بدرستی برای شما لود نمیشود،یکبار کش مرورگر خود را پاک کنید.
0
02188409038 09224335490 (پاسخگویی: شنبه تا پنجشنبه 9 الی 18)

دوره آموزش تخصصی لایه نشانی در نرم افزار کامسول

معرفی دوره

در این دوره آموزش تخصصی و پیشرفته به صورت متمرکز به آموزش شبیه سازی انواع لایه نشانی در نرم افزار کامسول پرداخته میشود. لایه نشانی لایه های نازک امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است، به طوریکه بسیاری از لایه های نازک ساخته شده در آزمایشگاه ها کاربردهای متعددی یافته اند.

یکی از مشکلاتی که دانشمندان در آزمایشگاه ها با آن مواجه هستند انتخاب درست شرایط لایه نشانی اعم از دما، فشار، توان، و… می باشد که موجب می شود زمان و مواد آزمایشگاهی زیادی برای رسیدن به مطلوب هدر رود.

تیم کامسولفا موفق به ارائه روش هایی در زمینه لایه نشانی با این نرم افزار گردید که هم از نظر مالی و هم از نظر زمانی بسیار مقرون به صرفه هستند.

 

ویژگی های دوره

دوره آموزش جامع و تخصصی لایه نشانی در نرم افزار کامسول  برای دانشجویان فیزیک گرایش اتمی مولکولی، دانشجویان رشته سیستم های میکرو الکترومکانیکی  و با مباحث این دوره دارند مفید است.

12

+

8

ساعت وبینار آنلاین

ساعت ویدیوی آموزشی

پرسش و پاسخ

تمرینات و پروژه های کاربردی

دسترسی کامل به ویدیو دوره

اعطای مدرک معتبر دوره

محتوای دوره

از جمله کاربردهای این لایه ها می توان به سلول های خورشیدی، MEMS، بایو سنسورها، سنسورهای گازی، لیزر، سطوح خودتمیزشونده، پوشش های آنتی رفلکس و … اشاره کرد.

از جمله لایه نشانی های پرکاربرد در کامسول می توان به PECVD، CVD،و PVD اشاره کرد. همچنین لایه نشانی با لیزر و مواد شیمیایی نیز در زمره لایه نشانی های پرکاربرد نرم افزار کامسول قرار دارند.

سرفصلهای دوره آموزشی:

  • مقدمه ای بر تئوری لایه نشانی و کاربردهای آن
  • آشنایی با مراحل استاندارد شبیه سازی با نرم افزار
  • آموزش شبیه سازی لایه نشانی به روش LPCVD
  • آموزش شبیه سازی لایه نشانی به روش PVD
  • آموزش شبیه سازی لایه نشانی به روش Plasma Spray
  • مشاهده گام های زمانی حل مساله برای یک مدل در کامسول
  • آشنایی و آموزش ماژول ها و اینترفیس های Drift diffusion, Chemical Species Transport
  • Heat Transfer, Electrostatic, Heavy species transport, Laminar Flow

مدرس دوره

دکتر آرزو زارعی

دکترای تخصصی فیزیک اتمی مولکولی (پلاسما)

 تحصیلات دکترای رشته فیزیک گرایش پلاسما را در دانشگاه صنعتی شاهرود به پایان رسانده اند .وی همچنین استاد مدعو دانشگاه صنعتی شاهرود بوده و یادگیری کامسول را کاملا به صورت خودآموز از سال 94 آغاز و با شرکت های مختلف در زمینه راه اندازی پروژه و طراحی دستگاه ها همکاری داشته است. حدودا سه سال است که با گروه آموزشی کامسولفا همکاری دارند و دوره های آموزشی مرتبط با پلاسما و لایه نشانی را برگزار می کنند.

نمونه مدرک دوره

مدرک اصلی که ما به شما ارائه میکنیم تخصص و مهارتی است که با آن میتوانید در انجام پروژه های دانشجویی و کاری خود موفق شده و در شرکتهای معتبر مشغول به کار شوید.

اما در کنار آن، جهت ارائه مدرکی مبنی بر گذراندن آموزش در دوره‌ای معتبر، دانشجویان میتوانند با تحویل تمرینات و پروژه‌های نهایی دوره، مدرک نمره‌دار گروه آموزشی کامسولفا را نیز دریافت نمایند.
همچنین با توجه به همکاری با انجمنهای علمی دانشگاههای برتر ایران شما می توانید بجای دریافت مدرک از گروه آموزشی کامسولفا، با وجه به رشته خود از یکی از انجمنهای علمی حامی دوره درخواست مدرک دوره نمایید.

به محض پرداخت هزینه رزرو به طور کامل به ویدیو های دوره های قبلی دسترسی پیدا خواهید کرد و از همین امروز میتوانید دوره را شروع کنید. در زمان شروع ثبت نام با پرداخت ما بقی مبلغ در دوره شرکت کنید

هزینه دوره:450,000 تومان

سوالات متداول

با توجه به تخصصی بودن این دوره، تمرکز اصلی بر آموزش پروژه محور موضوعات برق و الکترونیک است. پس بهتر است جهت یادگیری ابزارهای عمومی نرم افزار در دوره جامع عمومی کامسول نیز بعنوان مکمل این دوره شرکت نمایید و یا ویدیوهای آن دوره را تهیه نمایید.

این دوره از سطح متوسط شروع میگردد و در صورتیکه هیچ پیش زمینه ای از نرم افزار کامسول ندارید دوره جامع عمومی کامسول را همزمان با این دوره بعنوان مکمل دوره تهیه نمایید.

بلد بودن نرم افزار کامسول یک مسئله نسبی است. در صورتیکه به موضوعات بیان شده در سرفصلهای این دوره احاطه کامل دارید و یا در زمینه کاری شما نیست، این دوره مناسب شما نیست. در غیر اینصورت اگر در زمینه ای متناسب با سرفصلهای دوره کار میکنید و به یادگیری بهتر ماژولهای مورد بحث در این دوره نیاز دارید، این دوره برای شما مناسب است.

صرف ثبت نام در دوره به این معنی نیست که برای شما مدرک صادر میگردد. ما به دنبال یادگیری شما هستیم و جهت دریافت مدرک پایانی دوره باید در 80 درصد جلسات آنلاین حضور داشته و پروژه ویا آزمون پایانی دوره را با موفقیت پشت سر بگذارید.

جهت دریافت تخفیف ابتدا در وبسایت کامسولفا ثبت نام کرده و سپس ایمیلی که با آن ثبت نام کردید را به همراه تصویر کارت دانشجویی خود به شماره 09224335490 در واتساپ ارسال نمایید.

شما همیشه میتوانید محتوای دوره را بر روی یک سیستم شخصی داشته و مرور کنید. تا یکسال پس از دوره نیز بروزرسانیهای دوره به صورت رایگان در پنل شما قرار خواهد گرفت.

پس از ثبت نام در دوره لینک ورود به سیستم انلاین و وبینارها در پروفایل کاربری شما قرارخواهد گرفت. اگر نتوانستید به صورت انلاین در یک وبینار شرکت کنید، ویدیوی ضبط شده آن در پنل شما قابل دسترسی خواهد بود. تیم فنی ما شبانه روزی درحال بررسی سیستم های مختلف جهت ارائه آموزش ها هستند و تمام تلاشمان را در این زمینه خواهیم کرد که باوجود تمامی مشکلات موجود در زیرساخت اینترنت کشور، بهترین خدمات را ارائه دهیم.

این دوره، یک مسیر آموزشی کامل است که به صورت غیر حضوری برگزار میشود و بهره وری و خروجی های آن برای ما بسیار حائز اهمیت میباشد. مابین جلسات آموزشی، زمانهایی جهت تعامل با استاد دوره و رفع اشکال برگزار میشود.

نحوه برگزاری دوره

 این دوره به صورت آنلاین برگزار میگردد. پس از پایان هر جلسه ویدیوهای آن جلسه در پنل شما قرار خواهد گرفت. با توجه به بروزرسانی دوره ها در هر بار برگزاری دوره های کامسولفا، ویدیوهای دوره در پنل شما تا یکسال بروزرسانی میگردد. همچنین در دوره هایی که به صورت هیبریدی (وبینار و ویدیو) هستند، به محض ثبت نام به ویدیوهای کامل دوره های قبل دسترسی خواهید داشت.