0
02188409038 09224335490 (پاسخگویی: شنبه تا پنجشنبه 9 الی 18)

کلاس های خصوصی نرم افزار کامسول

ما تو کلاس‌های خصوصیمون ۲ تا هدف با ارزش داریم.

یک اینکه علاقمندان به یادگیری نرم‌افزار کامسول را در مسیر درست قرار دهیم و دوم اینکه پروژه‌های تخصصی کامسول رو با بهترین نتیجه و با تضمین کامسولفا به اشخاص و شرکت‌ها ارائه بدیم. آموزشی کامسولفا همیشه بر اساس آخرین تغییرات نرم افزار بوده و بروز می باشد. یادگیری شما همیشگی خواهد بود و ما در کنار شما خواهیم ماند.

کلاس‌های خصوصی کامسولفا به دو بخش خلاصه می شود.

بخش اول: کلاس‌های خصوصی پروژه محور

در این بخش هدف انجام پروژه‌های کامسول شماست.

ما از ابتدا تا انتهای پروژه کنار شما هستیم و تا رضایت شما رو جلب نکنیم آروم نمی‌گیریم.

روال کار به این صورته که کلاس مختص شماست و پروژه کامسول که به صورت اختصاصی انتخاب می‌کنید از شروع تا نتیجه با استاد هم‌گام حرکت می‌کنید.مزیت این روش تسلط کامل شما روی پروژه نرم‌افزار کامسول است. خوبیش اینه بعد از پایان جلسات کامسول تمامی کلاس‌ها به صورت ویدیو قابل مشاهده می‌باشد.

 بخش دوم کلاس‌های خصوصی عادی

در این بخش هدف آموزش کلیت ماژولی است که شما  قصد یادگیری آن را دارید و آموزش مفاهیم پایه نرم افزار کامسول بر پایه مثال های آماده می باشد.

روال کار به این صورته که استاد پروژه نرم‌افزار کامسول را از ابتدا در کنار شما به انتها می‌رساند و در این مسیر تمامی سوالات و مشکلات شما را پاسخ می‌گوید.

ویدیو های این دوره ها بعد از اتمام هر جلسه در اختیارتان قرار می‌گیرد.

 

اصلا چرا کامسولفا؟

خب من بهتون می‌گم

تیم کامسولفا بعد تجربیات زیاد کاملا می‌دونه شما دقیقا از کامسول چی می‌خواید و بهترین راهکار رو برای یادگیری بهتر شما پیشنهاد می‌ده. حالا ترکیب ما و اساتید حرفه‌ای و با تجربه از دانشگاه‌های معتبر میتونه مسیرتون رو کوتاه‌تر کنه. با یک نگاه کوتاه به رزومه اساتید و نمونه کارهاشون به حرف من می‌رسید.

تفاوت شیوه کار کامسولفا با وبسایت های فریلنسر کامسول و یا وبسایت های انجام پروژه آماده با کامسول ، در اینه که گروه کامسولفا یک گروه آموزشی نرم افزار comsol است. هدف کامسولفا یادگیری انجام پروژه توسط دانشجو است نه تحویل یک فایل آماده که در برخی موارد در درست یا اشتباه بودن آن فایل شک وجود دارد. در وبسایت های انجام پروژه آماده کامسول، به شما اجازه برقراری ارتباط مستقیم با انجام دهنده پروژه و پرسیدن سوالاتتان داده نمیشود. در سیستم مشاوره کامسولفا شما مستقیما با مدرس به صورت آنلاین و (درصورت امکان) حضوری در ارتباط خواهید بود تا مراحل انجام پروژه و یا پایان نامه خود را یاد بگیرید. در اصل شما یک استاد راهنما و مشاور فقط برای کار با نرم افزار خواهید داشت! این بخش از فعالیت گروه کامسولفا در راستای کمک و همراهی شرکت های صنعتی و دانشجویان عزیز قرار داده شده است

سخن آخر

گروه مدرسین وبسایت کامسولفا افتخار دارد به اطلاع برساند که تاکنون ده ها پروژه را به صورت دقیق با نرم افزار کامسول در زمینه های مختلف مهندسی و رشته های مختلف برق ، مکانیک ، شیمی ، فیزیک ، اپتیک ، عمران و … شبیه سازی نموده است. شما عزیزان میتوانید از آموزشهای وبسایت که شامل دانلود پروژه آماده کامسول و همچنین آموزش شبیه سازی مقاله با کامسول هستند، برای یادگیری نرم افزار استفاده نمایید. شما همچنین میتوانید از مشاوره مستقیم مدرسین ما برای انجام پروژه کامسول با نرم افزار comsol خود به صورت راهنما استفاده نمایید.