وبینار رایگان یادگیری کامسول را از کجا آغاز کنیم!؟

تصویر شاخص

شاید اولین سوالاتی که در اولین برخورد با نرم افزار فوق العاده comsol multiphysics در ذهن مخاطب ایجاد می شود این باشد که: نرم افزار کامسول چیست؟ کاربرد نرم افزار کامسول چیست و چرا باید از آن استفاده نمود؟ چرا نیاز به یادگیری نرم افزار کامسول داریم و یادگیری کامسول را از کجا آغاز کنیم؟

در یک تعریف بسیار ساده میتوان گفت نرم افزار کامسول یک شبیه ساز قدرتمند برای مدلسازی پدیده های فیزیکی با روش المان محدود است.یکی از مهمترین مزیتهای این نرم افزار قرار گرفتن فیزیکهای مختلف به صورت یکپارچه در یک محیط و امکان بررسی چند پدیده به صورت همزمان است. تمامی مراحل پردازش در یک نرم افزار انجام شده و نیازی به نصب چندین نرم افزار نیست. رابط کاربری فوق العاده راحت این نرم افزار یکی دیگر از بزرگترین برتری های آن است.

جدا از اینکه مزایای نرم افزار کامسول چیست گاهی همین رابط کاربری راحت باعث برداشت اشتباه کاربران مبتدی این نرم افزار میشود و یادگیری و کار با این نرم افزار را مشابه نرم افزارهای گرافیکی در نظر میگیرند و بدلیل نداشتن اطلاعات پایه پس از مدتی به خطاهای مختلف در زمان شبیه سازی برخورد میکنند. چرا که یکی از بزرگترین مشکلات یادگیری این نرم افزار برای افراد مبتدی عدم اطلاع از شیوه صحیح یادگیری و منابع مناسب است. همین امر باعث میگردد که خیلی زود از یادگیری این نرم افزار عالی دلسرد شده و یا مدت زیادی برای یادگیری آن صرف کنند. مدرس وبینار قصد دارد تجارب چهار سال گذشته خود در یادگیری خودآموز کامسول را با شما عزیزان در میان بگذارد. این وبینار رایگان عمومی بوده و برای تمامی رشته ها مناسب است. با توجه به اینکه در این وبینار در مورد منابع یادگیری در سطوح مختلف سخن به میان خواهد آمد، شرکت در این دوره هم برای تمامی عزیزان در هر سطحی مناسب است.

این محصول هیچ محتوایی جهت دریافت ندارد

دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 0
امتیاز کلی : 0.0
پیشنهاد شده توسط : 0 کاربر
بر اساس 0 فروش
0
0
0
0
0

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “وبینار رایگان یادگیری کامسول را از کجا آغاز کنیم!؟”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هزینه دوره

رایگان

مدرس وبینار قصد دارد تجارب چهار سال گذشته خود در یادگیری خودآموز کامسول را با شما عزیزان در میان بگذارد. این وبینار عمومی بوده و برای تمامی رشته ها مناسب است. با توجه به اینکه در این وبینار در مورد منابع یادگیری در سطوح مختلف سخن به میان خواهد آمد، شرکت در این دوره هم برای تمامی عزیزان در هر سطحی مناسب است.

تاریخ برگزاری وبینار بیست و دوم بهمن ماه 98
زمان برگزاری سه شنبه ساعت 20 الی 22
موجود در انبار

در انبار موجود نمی باشد

امتیازی ثبت نشده است
تاریخ انتشار: 8 فوریه 2020آخرین بروزرسانی: 8 آگوست 2020تعداد بازدید: 8
قوانین استفاده

Avatar
مدرس

مهندس محمد محمودنژاد

کارشناس ارشد سیستم های میکرو الکترومکانیکی