دوره آموزش تخصصی و پیشرفته انتقال حرارت در سیالات با کامسول

تصویر شاخص

در دوره آموزش تخصصی و پیشرفته انتقال حرارت در سیالات با کامسول تمرکز اصلی بر روی شبیه سازی در مسائل مربوط به سیالات بوده و به آموزش پایه ای انتقال حرارت پرداخته میشود. در علوم فیزیک، شیمی و مهندسی به مکانیزم‌های مختلفی که توسط آنها ذرات یا کمیت‌ها از مکانی به مکانی دیگر انتقال می‌یابند پدیده‌های انتقال گفته می‌شود.  سه نوع عمده ی پدیده‌های انتقال عبارت‌اند از جرم، حرارت و مومنتوم. در تمامی فرآیند های صنعتی و زندگی روزمره می توان رد پای انتقال حرارت را مشاهده کرد. از اینرو بررسی این پدیده و عوامل موثر آن در طی فرآیند حائز اهمیت است. از خنک سازی تراشه های الکترونیکی تا گرمای تولیدی در راکتورهای شیمیایی از جمله مواردی است که انتقال حرارت در آنها مهم است. برای تحلیل درست از توزیع انتقال حرارت در فرآیند های متفاوت، شبیه سازی می تواند کمک شایانی کند که نهایتا منجر به بهینه سازی فرآیند و یا ایجاد تمهیداتی برای افزایش بهره وری فرآیند مورد نظر می شود. در این دوره تلاش خواهد شد تا دانش پژوهان و دانشجویان گرامی شبیه سازی انتقال حرارت را در نرم افزار کامسول به صورت تخصصی در رشته های متفاوت آموزش ببینند.

بررسی و شبیه سازی انتقال حرارت در سیالات توسط نرم افزار کامسول:

سیالات جز جدایی ناپذیر فرآیندهای صنعتی هستند. جریان گاز و یا مایعی که نقش های متفاوتی را ایفا می کنند. برای مثال جریان دو سیال درون مبدل های حرارتی که هرکدام نقش خنک کننده و یا گرم کننده دارند و هرکدام می توانند مایع و یا گاز باشند. یا حتی سیال گازی که وارد بستر کاتالیستی شده و واکنش می دهند که در اثنای واکنش گرما تولید و یا مصرف می شود و یا سیال مایعی که به عنوان خنک کننده در یک تجهیز عمل می کند. پس در اغلب فرآیندها با سیالات و توزیع انتقال حرارت در آنها سر وکار داریم.در مواردی از قبیل خنک کننده ها و مبدل های حرارتی سیالی را که نقش خنک کردن و یا گرم کردن را دارد برای افزایش میزان انتقال حرارت از نانوسیال ها استفاده می شود. با توجه به اینکه بررسی انتقال حرارت اهمیت به سزایی را در فرآیندهای متفاوت دارد از اینرو شبیه سازی این پدیده می تواند نگرش و تحلیل مناسبی از فرآیند موردنظر را در روند بهینه سازی به پژوهشگر بدهد. در دوره آموزش تخصصی و پیشرفته انتقال حرارت در سیالات با کامسول که با محوریت انتقال حرارت در سیالات می باشد، دانش پژوهان و اندیشمندان شبیه سازی توزیع انتقال حرارت را در سیالات را  توسط نرم افزار کامسول فرا خواهند گرفت. سرفصل های دوره براساس گستردگی تحقیقات و نیازمندی دانشجویان در مقاطع متفاوت در نظر گرفته شده است. برای مثال در این دوره به بررسی تاثیر نانوسیال بر میزان انتقال حرارت می پردازیم که جز تحقیقات جذاب و جدید اندیشمندان و نیازهای بشر امروز می باشد. امید است که در این دوره مطالب مفید واقع شود و شما عزیزان را در مسیر علمی خود کمک کند.

سرفصلهای دوره آموزش تخصصی و پیشرفته انتقال حرارت در سیالات با کامسول:

  • بررسی جریان غیر همدما (Non-isothermal) درون لوله با شرایط مرزی متفاوت
  • بررسی انتقال حرارت طبیعی(Natural convection) درون محفظه (enclosure)
  • بررسی انتقال حرارت جا به جایی ترکیبی (Mixed convection)
  • بررسی تاثیر نانوسیال بر میزان انتقال حرارت درون کانال
  • بررسی انتقال حرارت در محیط متخلخل
  • پاسخ به سولات

اطلاعات دوره آموزش تخصصی و پیشرفته انتقال حرارت در سیالات با کامسول

این دوره در طول سال چندین بار به صورت زنده برگزار میگردد. با شرکت در این دوره ضمن حضور در دوره و دریافت ویدئوهای کامل دوره در انتهای دوره، تا یکسال اشتراک دوره را کسب خواهید نمود و میتوانید تمامی ویدئوهای دوره در صورت برگزاری مجدد دوره را نیز دریافت کنید. در هر دوره سعی میشود بر اساس آخرین تغییرات نرم افزار آموزشهای جدیدی به دوره اضافه گردد. این دوره با توجه به وضعیت کرونا به صورت آنلاین برگزار میگردد و امکان شرکت در دوره از سراسر کشور برای تمامی شرکت کنندگان فراهم است.

توضیحات تکمیلی:

جهت شرکت در دوره آموزش تخصصی و پیشرفته انتقال حرارت در سیالات با کامسول حتما از لپ تاپ و یا سیستم خانگی استفاده نمایید.

سرویس وبینار بر روی سیستم عامل ios و اندروید عمل نمیکند.

دانلود آموزشهای دوره

دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 0
امتیاز کلی : 0.0
پیشنهاد شده توسط : 0 کاربر
بر اساس 0 فروش
0
0
0
0
0

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره آموزش تخصصی و پیشرفته انتقال حرارت در سیالات با کامسول”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت دوره

تومان270,000

سرفصل های دوره براساس گستردگی تحقیقات و نیازمندی دانشجویان در مقاطع متفاوت در نظر گرفته شده است. برای مثال در این دوره به بررسی تاثیر نانوسیال بر میزان انتقال حرارت می پردازیم که جز تحقیقات جذاب و جدید اندیشمندان و نیازهای بشر امروز می باشد. امید است که در این دوره مطالب مفید واقع شود و شما عزیزان را در مسیر علمی خود کمک کند.

این دوره در طول سال چندین بار به صورت زنده برگزار میگردد. با شرکت در این دوره ضمن حضور در دوره و دریافت ویدئوهای کامل دوره در انتهای دوره، تا یکسال اشتراک دوره را کسب خواهید نمود و میتوانید تمامی ویدئوهای دوره در صورت برگزاری مجدد دوره را نیز دریافت کنید. در هر دوره سعی میشود بر اساس آخرین تغییرات نرم افزار آموزشهای جدیدی به دوره اضافه گردد. این دوره با توجه به وضعیت کرونا به صورت آنلاین برگزار میگردد و امکان شرکت در دوره از سراسر کشور برای تمامی شرکت کنندگان فراهم است.

 

زمان برگزاری دوره    جمعه ساعت 17 الی 21
تاریخ شروع دوره  18 مهر 99

مدت دوره : 8 ساعت

مدرس دوره : مهندس میلاد قهرمانی
(دانشجوی ارشد شیمی گرایش طراحی فرآیند)

 

مهلت ثبت نام در این دوره به پایان رسیده و شما میتوانید به صورت آفلاین از طریق لینک زیر از دوره استفاده نموده و از طریق کلاس رفع اشکال با مدرس در ارتباط باشید.

امکان خرید دوره وجود ندارد

امتیازی ثبت نشده است
سطح آموزش پیشرفته
تعداد دانشجو : 33
تاریخ انتشار: 17 فوریه 2020آخرین بروزرسانی: 7 دسامبر 2021تعداد بازدید: 1134
قوانین استفاده

مدرس

میلاد قهرمانی

کارشناسی ارشد مهندسی شیمی طراحی فرآیند
قیمت دوره

تومان270,000

در انبار موجود نمی باشد