0
02188409038 09224335490 (پاسخگویی: شنبه تا پنجشنبه 9 الی 18)
لوگوی گروه آموزشی کامسولفا

انجام پروژه با نرم افزار کامسول

انجام پروژه با نرم افزار کامسول به عنوان پروژه کلاسی انجام پروژه با نرم افزار کامسول به عنوان پروژه کلاسی در سالهای اخیر بسیار مورد توجه اساتید قرار گرفته است. دلیل آن گستردگی این نرم افزار در حل مسائل مولتی فیزیک و چند رشته ای به صورت همزمان است. همین امر باعث شده که بسیاری از دانشجویان به انجام پایان نامه دانشجویی با نرم افزار کامسول ترغیب شوند. گروه مدرسین وبسایت کامسولفا افتخار دارد به اطلاع برساند که تاکنون ده ها پروژه را به صورت دقیق با نرم افزار کامسول در زمینه های مختلف مهندسی و رشته های مختلف برق ، مکانیک ، شیمی ، فیزیک ، اپتیک ، عمران و … شبیه سازی نموده است. شما عزیزان میتوانید از آموزشهای وبسایت که شامل دانلود پروژه آماده کامسول و همچنین آموزش شبیه سازی مقاله با کامسول هستند، برای یادگیری نرم افزار استفاده نمایید. همچنین شما میتوانید از مشاوره مستقیم مدرسین ما برای انجام پروژه کامسول با نرم افزار کامسول خود ، به صورت راهنما استفاده نمایید.

چرا دریافت مشاوره از کامسولفا ؟

تفاوت شیوه کار کامسولفا با وبسایت های فریلنسر کامسول و یا وبسایت های انجام پروژه آماده با کامسول ، در اینست که گروه کامسولفا یک گروه آموزشی نرم افزار comsol است. هدف کامسولفا یادگیری انجام پروژه توسط دانشجو است نه تحویل یک فایل آماده که در برخی موارد در درست یا اشتباه بودن آن فایل شک وجود دارد.

در وبسایت های انجام پروژه آماده کامسول، به شما اجازه برقراری ارتباط مستقیم با انجام دهنده پروژه و پرسیدن سوالاتتان داده نمیشود. در سیستم مشاوره کامسولفا شما مستقیما با مدرس به صورت آنلاین و (درصورت امکان) حضوری در ارتباط خواهید بود تا مراحل انجام پروژه و یا پایان نامه خود را یاد بگیرید.

در اصل شما یک استاد راهنما و مشاور فقط برای کار با نرم افزار خواهید داشت! این بخش از فعالیت گروه کامسولفا در راستای کمک و همراهی شرکت های صنعتی و دانشجویان عزیز قرار داده شده است که این همراهی به صورت رفع خطای نرم افزار کامسول ، مشاوره پایان نامه یا انجام پروژه و انجام پروژه صنعتی برای شرکتها و سازمانها انجام می پذیرد.

مزایای کامسولفا

قرارداد شفاف

تحویل به موقع

مشاوره رایگان

اساتید با تجربه

رفع خطای نرم افزار کامسول

دانشجویان عزیزی که در حال شبیه سازی و انجام پروژه یا پایان نامه خود با نرم افزار کامسول هستند گاهی ممکن است با خطاهایی در زمان انجام شبیه سازی با کامسول مواجه شوند که می توانند از طریق فرم زیر درخواست مشاوره رفع خطا را ارسال نمایند و تا زمان دفاع در مراحل مختلف شبیه سازی امکان پرسش سوالات خود را از گروه مدرسین با تجربه کامسولفا بدست آورند.

مشاوره پایان نامه یا انجام پروژه دانشجویی با

نرم افزار کامسول

دانشجویان عزیزی که در مورد شیوه شبیه سازی و انجام پروژه یا پایان نامه خود با نرم افزار قدرتمند کامسول نیاز به آموزش دارند، می توانند از بخش انجام پروژه درخواست خود را ارسال نمایند. گروه مدرسین کامسولفا به صورت قدم به قدم و کامل شیوه شبیه سازی پروژه یا پایان نامه شما را از طریق ساخت آموزش های ویدئویی مختص شما به شما آموزش خواهد داد.

لازم به ذکر است انجام کامل پایان نامه به هیچ عنوان جز خط مشی کاری کامسولفا نمی باشد.

انجام پروژه با کامسول برای شرکت ها

گروه مدرسین کامسولفا مفتخر است خدمات خود در زمینه همکاری ، طراحی ، مشاوره تخصصی و انجام پروژه های مختلف را با استفاده از نرم افزار کامسول به افراد ، شرکتها و موسسه های تحقیقاتی ارائه نماید. افراد و شرکت های علاقه مند می توانند جرئیات پروژه خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایند.

مراحل انجام مشاوره(حتما مطالعه کنید):

۱- ارسال درخواست از طریق فرم زیر
۲- تماس با شما از طرف ادمینها جهت توافق بر سر هزینه و زمان مشاوره
۳- ایجاد قرارداد و ارسال لینک پرداخت مختص شما از طریق ادمینها
۴- پرداخت پیش پرداخت، دریافت تائیدیه پرداخت و ارسال آن به ادمینها
۵- معرفی مشاور و آغاز مشاوره شما

نکات مهم در ثبت درخواست

تمامی پرداختهای هزینه مشاوره انجام پروژه کامسول در کامسولفا از طریق وبسایت کامسولفا انجام شده و به هیچ وجه پرداخت به حساب شخصی افراد، مورد تائید نمیباشد.

جهت پیگیری سریعتر پس از ارسال درخواست با آیدی پشتیبان پروژه ها در واتساپ یا تلگرام با شماره 09224335490 در ارتباط باشید.

کامسولفا در قبال متقاضیانی که پرداخت خود را از طریق سایت انجام نداده و تائیدیه پرداخت از سایت دریافت نکرده باشند، هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.

"*" indicates required fields

شماره ای که در تلگرام بتوانیم با شما در تماس باشیم.
Max. file size: 2 MB.
در صورتیکه فایل شما حجیم تر است از طریق پشتیبان تلگرام نسبت به ارسال آن اقدام نمایید.