0
02188409038 09224335490 (پاسخگویی: شنبه تا پنجشنبه 9 الی 18)

درباره ما

آغاز داستان پرماجرای کامسولفا

مجموعه کامسولفا نیمه دوم فروردین سال ۱۳۹۶ به عنوان اولین وبسایت تخصصی کامسول در ایران کار خود را آغاز کرد تا بتواند یک بستر مناسب و تعاملی برای یادگیری نرم افزار کامسول در کشور ایران داشته باشیم. تیم کامسولفا کار خود را از صفر آغاز کرده و با همبستگی بین اعضا موفق شد که روز به روز مراحل رشد را طی کرده و به بزرگترین مرجع یادگیری تخصصی نرم افزار کامسول در کشور تبدیل شود.

 

 شکل گیری تیم کامسولفا از دانشجوهای رشته‌های مختلف و کسانی که در این نرم افزار دارای تخصص بوده و از مناطق مختلف ایران هستند، ساخته شده است. تعداد اعضای این تیم از آغاز کار زیاد نبوده است اما روز به روز دوستان متخصص جدید به تیم کامسولفا اضافه شده اند تا با تخصص خود توانسته به کامسولفا برای رسیدن به هدف بزرگی که دارد کمک کنند. در انتخاب اعضای تیم همیشه  تخصص و تجربه حائز اهمیت بوده است.

همبستگی بین اعضای تیم باعث شده است که  تیم کامسولفا از نسبت به رقبای خود همیشه بالاتر باشد و هر روز به اهدافی که مد نظر کامسولفا بوده  نزدیک‌تر شده باشد و همواره برای رشد بیشتر و توسعه تیم کامسولفا تلاش مضاعفی داشته باشد.

آرمان‌های ما در کامسولفا

همه اعضای تیم برای رسیدن به یک هدف مشخص و آرمان اصلی کامسولفا تلاش می‌کنند. این هدف چیزی نیست به جز ایجاد یک بستر مناسب و عالی برای آموزش تخصصی نرم افزار کامسول . به طوری که اگر دانشجوی هر کدام از دانشگاه‌های ایران باشید و در هر جای کشور که زندگی می‌کنید، بتوانید این نرم افزار رو به طور کاملا تخصصی یاد بگیرید.

فرقی ندارد که در کدام دانشگاه ایران و در چه رشته‌ای تحصیل می‌کنید، زیرا کامسولفا دوره‌های برتر آموزش نرم افزار کامسول رو برای رشته‌های مختلف برگزار کرده است.

خدمات و دوره‌های کامسولفا تنها به سایت محدود نمیشود و  کامسولفا در کارنامه کاری درخشانش، تجربه برگزاری دوره‌های متعدد و برنامه های آموزشی برتر نرم افزار کامسول با همکاری برترین دانشگاههای ایران یعنی دانشگاه تهران، دانشگاه امیرکبیر، دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه شهید بهشتی و … را نیز داشته است.

برگزاری مسابقات حرفه‌ای نرم افزار کامسول برای اولین بار در ایران

 این کار برای اولین بار در ایران با همکاری کامسولفا ودانشگاه برتر صنعتی امیرکبیر  انجام شد،  ما با ایده‌های جدید سعی بر آن را داریم که میشه در سکوی اول ایستاده باشیم.

برگزاری این مسابقات به ما کمک می‌کندتابهترین‌متخصص های این نرم افزار رو پیدا کرده و با آشنایی با آنها و همکاری آنها برای رشد بیشتر کامسولفا تلاش کنیم. درباره مسابقه بیشتر بخوانید

البته کامسولفا زیر مجموعه هیچ دانشگاهی نیست و به طور کاملا مجزا کار خود را انجام می‌دهد.  کامسولفا قابلیت‌ها و خدمات بی‌نظیر خودرا به صورت مستقل نشان داده است. به همین دلیل است که کامسولفا نیاز به اینکه زیر مجموعه  دانشگاهی باشد ندارد  بلکه با توانایی‌های بالای تیم کامسولفا تاکنون توانسته است با برترین دانشگاه‌های ایران همکاری داشته باشد و دوره‌های آموزشی تخصصی کامسول رو با این دانشگاه‌ها برگزار کند.

دوره‌های به روز آموزشی

در سایت کامسولفا بیشتر از ده دوره و وبینار آموزش تخصصی نرم افزار کامسول به طور کاملا رایگان با عنوان وبینار رایگان کامسول برای همه کاربران وجود دارد. این آموزش‌ها به شما کمک می‌کنند تا در دوره ای که مناسب شما هست ثبت نام کنید. کامسولفا به شما کمک می‌کند تا حتی در کلاس‌های خصوصی آموزش نرم افزار کامسول ثبت نام کرده و با استاد خصوصی خود به طور خصوصی نرم افزار را یاد بگیرید. 

تیم کامسولفا همیشه دوست دارد آموزش های خود را به روز نگه دارد. به همین دلیل دوره‌های خود را با توجه به آخرین متدهای آموزشی و جدیدترین بروزرسانی های نرم افزار کامسول برگزار می‌کند. البته این کار برای دوره‌های جدید نیست،بلکه دوره‌های قدیمی‌تر هم با توجه به آخرین تغییرات نرم افزار و قابلیت‌های جدید به روز رسانی می‌شوند. ما بهترین اساتید رو کنار هم جمع کرده ایم  تا این نرم افزار رو به صورت حرفه‌ای و کاملا تخصصی به شما آموزش داده شود و این امکان رو فراهم کرده ایم تا به طور مستقیم با استاد در ارتباط باشید. بنابراین در صورت نیاز (سوال یا مشکلی) داشته باشید می‌توانید از استادمربوطه کمک بگیرید.

مشاوره حرفه‌ای
انجام پروژه با نرم افزار کامسول به عنوان پروژه کلاسی و یا استفاده ازآن برای نرم افزار پایه برای انجام پایان نامه در سالهای اخیر بسیار مورد توجه اساتید قرار گرفته است. دلیل محبوبیت آن هم گستردگی این نرم افزار در حل مسائل مولتی فیزیک و چند رشته ای به صورت همزمان است! همین امر باعث شده که بسیاری از دانشجوهابرای انجام پایان نامه با نرم افزار کامسول ترغیب شده باشند.

 اما گاهی تجربه کم ممکن است باعث شود در کار با کامسول به مشکل بخورند. اینجاست که می‌توانند با مراجعه به بخش مشاوره کامسولفا  مشکل خو را مطرح کرده و حل کنند. تفاوت شیوه کار کامسولفا با وبسایت های فریلنسر کامسول و یا وبسایت های انجام پروژه، در اینست که گروه کامسولفا یک گروه آموزشی نرم افزار کامسول است و هدف کامسولفا یادگیری انجام پروژه توسط دانشجو بوده، نه تحویل یک فایل آماده که اغلب در درست یا اشتباه بودنش شک وجود دارد. در وبسایت های انجام پروژه آماده کامسول، به شما اجازه برقراری ارتباط مستقیم با انجام دهنده پروژه و پرسیدن سوالاتتان داده نمی‌شود. در اصل شما یک استاد راهنما و مشاور فقط برای کار با نرم افزار خواهید داشت! جدیدا کلاسهای خصوصی پروژه محور  هم به کامسولفا اضافه شده است تا بتوانید به طور متمرکز در زمینه پروژه خود آموزش ببینید.

 

 

رضایت همیشگی شما، چشم‌انداز اصلی ماست
از فروردین سال ۱۳۹۶  تا به امروز کامسولفا همیشه در تلاش بوده تا بهترین آموزش‌ها رو برای دانشجویان عزیز در سراسر ایران فراهم کند. ما در چشم انداز خود این تصور را  داریم که به بهترین مرجع آموزشی نرم افزار کامسول به زبان فارسی تبدیل شویم و به آموزش دانشجویان در خارج مرزهای کشور عزیزمان هم بپردازیم. البته تا  کنون به حد زیادی از این هدف دست پیدا کرده ایم. زیرا آموزش‌های کامسولفا را نمی‌توانید با جای دیگری برابری دهید. همین دلیل  باعث شده است کامسولفا نسبت به رقبای خود در رده های بالاتری قرار بگیرد . و این اطمینان را به شما بدهدتا با شرکت کردن در دوره‌های کامسولفا حرفه ای‌شوید.

درهای ارتباط با کامسولفا همیشه به روی شما باز است

برای ارتباط با  کامسولفا روش‌های مختلفی را در نظر گرفته‌ایم تا  کاربران بتوانند هر زمانی که نیاز داشتند با استفاده  از  روش‌های ارتباطی ذکرشده در سایت  با متخصصین کامسولفا در ارتباط باشند. ما حتی در شبکه‌های اجتماعی هم کنار شما هستیم.  صفحه ما در اینستاگرام را دنبال کنید یا در کانال تلگرام عضو شده و  از آخرین مقالات و اخبار کامسولفا اطلاع پیدا کنید.

اساتید کامسولفا از چه دانشگاه هایی فارغ التحصیل شده اند

لیست اساتید و مشاوران کامسولفا

مهندس محمد محمودنژاد

کارشناس ارشد MEMS

دانشگاه ارومیه

بیوگرافی مدرس

مدرس دوره نیمه هادی در کامسول
دکتر مرتضی مالکی

سال آخر دکترای الکترونیک

دانشگاه باهنر کرمان

بیوگرافی مدرس

دکتر آرزو زارعی

سال آخر دکترای فیزیک

دانشگاه شاهرود

بیوگرافی مدرس

دکتر وحید مددی

دکترای تخصصی شیمی

هیئت علمی دانشگاه یاسوج

بیوگرافی مدرس

دکتر هادی سیدباقری

سال آخر دکترای شیمی

دانشگاه سهند تبریز

بیوگرافی مدرس

مهندس میلاد قهرمانی

کارشناس ارشد مهندسی شیمی

دانشگاه ارومیه

بیوگرافی مدرس

دکتر شهرام عالیپور

سال آخر دکترای مکانیک

دانشگاه حکیم سبزواری

بیوگرافی مدرس

مهندس حامد مرادی

دانشجوی دکترای مکانیک

دانشگاه صنعتی آیندهوون TUE

بیوگرافی مدرس

مهندس شهاب دیندار

کارشناس ارشد MEMS

دانشگاه ارومیه

بیوگرافی مدرس

مهندس سیدصالح موسوی

کارشناس ارشد مخابرات میدان

دانشگاه امیرکبیر

بیوگرافی مدرس

مهندس محمدحسین محمدی

گرایش سیالات
کارشناس مکانیک

بیوگرافی مدرس

مهندس بابک کبیری

سال آخر ارشد شیمی

دانشگاه علم و صنعت

بیوگرافی مدرس

دکتر اسعد امیرحسینی

دکترای برق-مخابرات

دانشگاه صنعتی اصفهان

بیوگرافی مدرس

مهندس میلاد حسنی

کارشناس ارشد مکانیک

دانشگاه امیرکبیر

بیوگرافی مدرس

مهندس مهران نعلبند

کارشناس ارشد شیمی

دانشگاه صنعتی ارومیه

بیوگرافی مدرس

مهندس پریسا محمودی

کارشناس ارشد الکترونیک

دانشگاه صنعتی قم

بیوگرافی مدرس

دکتر محمد اسکندری

دکترای مخابرات

دانشگاه تبریز

بیوگرافی مدرس

دکتر شهریار ملکی

دکترای فیزیک هسته ای

پژوهشگاه علوم و فنون هسته ای

بیوگرافی مدرس

مهندس وحید دبیرپور

کارشناس ارشد شیمی

دانشگاه فردوسی مشهد

بیوگرافی مدرس

مهندس سالار قاسمی

کارشناس ارشد MEMS

دانشگاه ارومیه

بیوگرافی مدرس