0
02188409038 09224335490 (پاسخگویی: شنبه تا پنجشنبه 9 الی 18)
دوره تخصصی و پیشرفته نرم افزار کامسول comsol با مدرک معتبر دوزبانه دانشگاه شریف تهران شهید بهشتی رشته مخابرات شیمی مکانیک سیالات برق فیزیک پلاسما MEMS لایه نشانی PDE الکترونیک

گروه آموزشی کامسولفا برای سومین بار در ایران اقدام به برگزاری دوره های آموزش تخصصی نرم افزار کامسول برای رشته های مختلف نموده است. تعدادی از این دوره ها برای اولین بار است که در ایران به این شکل به صورت تخصصی برگزار میگردند. مزیت این دوره ها در اینست که دانشجو، کار با نرم افزار کامسول را از طریق مثالهای مرتبط با رشته خود یاد خواهد گرفت. نکته مهم دیگر در این دوره های تخصصی استفاده از تجربیات مدرسین متخصص در موضوع مربوطه و دریافت نکات مهم در تئوری مدلها و شیوه استفاده از آن در شبیه سازی است.

این دوره های آموزشی کامسول بهترین فرصت یادگیری و متخصص شدن در نرم افزار Comsol و استفاده بهینه از زمان هستند. این دوره ها با استانداردترین کلاسهای آنلاین برگزار شده، از سراسر ایران بدون نیاز به خروج از منزل میتوانید در این دوره ها شرکت کنید. با شرکت در هر کدام از دوره ها در اصل اشتراک دوره را برای یکسال دریافت خواهید نمود. این یعنی ویدئوی دوره قبلی و تمامی دوره های بعدی را تا یکسال به صورت رایگان میتوانید دریافت نمایید. دوره های آموزشی کامسولفا همیشه بر اساس آخرین تغییرات نرم افزار بوده و بروز می باشد. یادگیری شما همیشگی خواهد بود و ما در کنار شما خواهیم ماند. شما میتوانید به دو شیوه در این دوره ها شرکت کنید.

دوره های آموزش تخصصی کامسول بهار 1400

این دوره ها در هر سال چند بار به صورت زنده برگزار میشوند. در هر بار برگزاری مجدد دوره ها استاد دوره سعی میکند مثالهای جدیدی به دوره اضافه نموده و همچنین با آخرین نسخه نرم افزار (در صورت ایجاد تغییرات مهم در نرم افزار) دوره را برگزار نماید. این فاصله زمانی بین دوره ها برای بروز شدن و ارتقا سطح دوره ها و اجتناب از تکراری شدن دوره هاست. زمان دقیق برگزاری هر دوره از چند هفته قبل از شروع، از طریق کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام کامسولفا اطلاع رسانی خواهد شد.

این دوره ها برای سومین بار در بهار 1400 برگزار شد. وجه تمایز دوره های جدید با دوره های قبلی در این بود که گروه آموزشی کامسولفا دوره های تخصصی جدید را با همکاری انجمن علمی برق دانشگاه تهران، انجمن علمی فیزیک دانشگاه شهید بهشتی، انجمن علمی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف و انجمن علمی مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار نمود. در این دوره ها به شرکت کنندگانی که در تمامی جلسات حضور یافته و پروژه نهایی را تحویل دادند از سوی یکی از انجمنها (با توجه به دوره) مدرک دوره اعطا گردید. با توجه به این موضوع در ابتدای دوره پروژه ای برای شرکت کنندگان تعریف شد تا در طول دوره به صورت قدم به قدم هر کدام از شرکت کنندگان به انجام پروژه تعریف شده تا انتهای دوره بپردازند. در برخی دوره ها نیز در پایان دوره در یک جلسه از شرکت کنندگان آزمون گرفته شد.

نکته 1 : با توجه به اینکه یکی از شرایط دریافت مدرک دوره، حضور در تمامی جلسات است، تنها شرکت کنندگانی که در تمامی جلسات شرکت داشته باشند امکان دریافت مدرک خواهند داشت.

نکته 2 : هزینه دوره برای شرکت کنندگانی در برگزاریهای قبلی هر دوره (آنلاین و نیمه آنلاین)، که قصد دارند مجددا در آن دوره شرکت کنند، به صورت خودکار هزینه دوره با 50 درصد تخفیف محاسبه میگردد. در صورتیکه این تخفیف را مشاهده نمیکنید از طریق ارسال تیکت در پروفایل خود با ما در ارتباط باشید.

نکته 3 : 40 درصد تخفیف شرکت در دوره برای دانشجویان دانشگاه های برگزارکننده (دانشجویان دانشگاه تهران، دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه صنعتی اصفهان) در نظر گرفته شده است. جهت دریافت تخفیف، آیدی کامسولفا و تصویر کارت دانشجویی خود را به شماره واتزاپ یا تلگرام 09224335490 ارسال نمایید.

نکته 4 : 20 درصد تخفیف شرکت در دوره برای دانشجویان دیگر دانشگاه های ایران در نظر گرفته شده است. جهت دریافت تخفیف، آیدی کامسولفا و تصویر کارت دانشجویی خود را به شماره واتزاپ  یا تلگرام 09224335490 ارسال نمایید.

شرکت در دوره های نیمه آنلاین

در این شیوه شما میتوانید در هر زمان در دوره ها شرکت نمایید و ویدئوهای کامل آخرین دوره را دریافت کنید. مزیت شرکت در دوره های زنده همیشه ارتباط مستقیم با استاد است. اما نگران نباشید. هر چند هفته یکبار برای تمامی تهیه کنندگان جدید ویدئوی دوره ها یک جلسه آنلاین پرسش و پاسخ برگزار میگردد. شما میتوانید پس از دیدن آموزشهای دوره هر سوالی که در مورد دوره برای شما ایجاد میگردد را در جلسه پرسش و پاسخ به طور کامل از مدرس بپرسید. همچنین ضمن اینکه تمامی ویدئوی دوره های بعدی تایکسال در اختیار شما نیز قرار میگیرد، میتوانید با پرداخت درصد پایینی از مبلغ دوره های آموزش تخصصی کامسول در اولین دوره آنلاین بعدی نیز حضور یابید. در صورت برگزاری دوره ها بصورت آنلاین ثبت نام دوره های نیمه آنلاین تا پایان دوره های آنلاین متوقف میگردد.

دوره های نیمه آنلاین
دومین سری دوره های آموزش تخصصی و پیشرفته نرم افزار کامسول - comsol

پوستر دومین دوره های تخصصی آموزش کامسول برگزار شده توسط گروه آموزشی کامسولفا

پوستر اولین دوره های تخصصی آموزش کامسول برگزار شده توسط گروه آموزشی کامسولفا

دوره آموزش جامع عمومی کامسول

دوره آموزش جامع عمومی کامسول، به عنوان یک دوره پایه و پیش درآمدی برای دوره های تخصصی در نظر گرفته شده است. این دوره شما را به سطح متوسط نرم افزار کامسول میرساند. در صورتیکه به تازگی با نرم افزار کامسول آشنا شده اید و در مفاهیم اولیه کامسول مشکل دارید، پیشنهاد میگردد قبل از دوره های تخصصی و یا همزمان با دوره ها حتما در این دوره نیز شرکت نمایید.

دوره جامع آموزش گام به گام عمومی کامسول از پایهثبت نام کل جلسات دوره جامع آموزش عمومی کامسول