0
02188409038 09224335490 (پاسخگویی: شنبه تا پنجشنبه 9 الی 18)

دوره کامسول؛ آموزش جامع نرم افزار کامسول به زبان فارسی

کامسول یا COMSOL Multiphysics، نرم افزاری است که شبیه سازی جامعی برای طیف گسترده ای از برنامه ها را ارائه می دهد. فرآیند شبیه سازی در این نرم افزار کاملاً ساختار یافته و کاربرپسند است. با استفاده از نرم افزار کامسول می توان انواع شبیه سازی های فیزیکی را به صورت یک، دو یا سه بعدی انجام داد.با شرکت در دوره کامسول کار با این نرم افزار قدرتمند را به صورت کاملا حرفه ای یاد خواهید گرفت. دوره های آموزش کامسول در وب سایت کامسولفا هر سال چندین با تکرار خواهند شد. برای شرکت در دوره آنلاین کامسول کافیست که در وبسایت کامسولفا عضو شوید 

دوره آنلاین کامسول

دانشجویان و افراد شاغل می توانند پس از شرکت در دوره و آموزش این نرم افزار به راحتی از آن بهره گیری کنند. کامسول یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای شبیه سازی فیزیکی است. امروزه علاوه بر شرکت ها و سازمان های مطرح دنیا نظیر ناسا، دانشگاه های برتر جهان نظیر استنفورد نیز از کامسول استفاده می کنند. شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید یک نفر از دو مبدع این نرم افزار، ایرانی بوده و شرکت اصلی سازنده این نرم افزار در کشور سوئد مستقر می باشد.

نرم افزار کامسول

کامسول به گونه ای طراحی شده است که با ایجاد یک سیستم در این نرم افزار و سپس معرفی چند متغیر مشخص به آن، می توان محاسبات مختلفی را همزمان بر روی پارامترهای فیزیکی مختلف نظیر، الکتریسیته، مکانیک و ترمودینامیک و … انجام داد و نتایج قابل اعتمادی را از تأثیرات این پارامترها بر روی یکدیگر و نیز بر روی اجسام مورد نظر در آزمایش، حاصل کرد. به دلیل قابلیت ها و قدرتی که این نرم افزار در حوزه شبیه سازی فرآیندهای فیزیکی دارد، در سال های اخیر به شدت مورد استفاده دانشجویان در انجام پروژه ها و پژوهش های دانشگاهی، علمی و صنعتی قرار گرفته است. همچنین شرکت ها و سازمان های بزرگ و فعال در کشور به جهت دستیابی به تجزیه و تحلیل صحیح و قابل قبولی از فرآیندها و پروژه های در دست کار خود، اقبال خوبی به بهره گیری از این نرم افزار نشان داده اند.
محیط شبیه سازی نرم افزار کامسول

بر این اساس و با توجه به این واقعیت که پایه و مبنای استفاده از نرم افزارهای مطرح دنیا به شناخت چیستی و درک نحوه عملکرد آنها باز می گردد، از این رو تدوین و برگزاری دوره آموزش نرم افزار کامسول توسط گروه آموزشی کامسولفا مد نظر قرار گرفت. در همین راستا سعی شده است تا با بهره گیری از اساتید مجرب و متخصص آشنا با کامسول، دوره آموزش کامسول به زبان فارسی و به صورت جامع متناسب با رشته ها و فعالیت های مختلف، تدوین و ارائه گردد. در ادامه به معرفی این دوره ها و همچنین ساز و کار آموزش کامسول در گروه آموزشی کامسولفا خواهیم پرداخت. اگر چنانچه دغدغه آموزش کامسول و بهره گیری از این نرم افزار کاربردی را دارید در ادامه با ما همراه باشید.

کامسولفا؛ مرجع برگزاری دوره های آموزشی کامسول

لوگوی گروه آموزشی کامسولفا

ما در گروه آموزشی کامسولفا با هدف ارائه آموزش های تخصصی، استاندارد و به روز به متقاضیان محترم، برنامه ریزی و تلاش می کنیم. هدف ما در راستای ارائه آموزش های کامل و جامع از نرم افزار کامسول در قالب انواع دوره آموزشی کامسول می باشد.
کامسولفا دارای بیشترین تعداد دوره کامسول در ایران بوده و برای تمامی رشته ها دوره برگزار می کند. به منظور آشنایی متقاضیان گرامی با دوره های کامسولفا، مجموعه ای از وبینارهای رایگان نیز تدارک دیده شده است که افراد می توانند با مراجعه به بخش دوره های آموزشی کامسول در وب‌سایت مجموعه، به ویدئوی این وبینارها دست یابند.

دوره کامسول برای دانشجویان

در سال های اخیر انجام بیشتر فعالیت ها و پروژه های دانشگاهی به نرم افزارهای علمی و تخصصی متکی شده است. قطعا یکی از دلایل این موضوع، سرعت و دقتی است که این نرم افزارها در انجام فرآیندها و تجزیه و تحلیل ها ارائه می دهند.
در کامسولفا، برگزاری انواع دوره آنلاین کامسول برای دانشجویان شاغل به تحصیل در رشته های مختلف، با هدف کارآمدتر نمودن دانشجو برای ورود جدی تر و پویاتر به محیط کار واقعی صورت می پذیرد. امروزه دانشجوی موفق و کارا، شخصی است که بتواند با دقت و سرعت مطلوبی از پس حل مسائل روز و مورد نیاز کشور برآید. در همین راستا، آموزش نرم افزارهای کاربردی و روز دنیا، امری ضروری می نماید.
گشتن به دنبال دوره ارزان کامسول راه درستی برای شروع یادگیری این نرم افزار نیست به طوری که در جاهای مختلف ممکن است دوره های با قیمت پایین مشاهده کنید اما با دیدن آموزش های رایگانی که در سایت کامسولفا وجود دارد می توانید به همان سطح از کیفیت دست یابید اگر چه می توان گفت دوره های گروه کامسولفا نسبت به کیفیت و جامع بودنشان قیمت مناسبی دارد.

محیط شبیه سازی در نرم افزار کامسول
علاوه بر این کامسولفا، دوره رایگان کامسول را برای ارائه پیش زمینه ای از این نرم افزار کاربردی ارائه کرده است. در دوره رایگان کامسول، ویدئوهای آموزشی متعدد و متنوعی از نحوه استفاده از نرم افزار کامسول تولید شده است. با شرکت در دوره های کامسولفا امکان دانلود دوره کامسول در پروفایل کاربری وجود خواهد داشت و می توانید به ویدئوهای دوره برای همیشه دسترسی داشته باشید.

دوره کامسول برای شرکت ها و سازمان ها

همانطور که می دانید امروزه شرکت ها و سازمان ها در حال حرکت به سمت بکارگیری ابزارهایی هستند که بتواند چشم انداز مطلوبی از دستیابی به اهدافشان را پیش رویشان بگذارد. خصوصاً مجموعه هایی که برای دریافت و انجام پروژه ها از دیگر شرکت ها و سازمان ها تلاش می کنند، برای جلب نظر و اعتماد مدیران سازمان ها، می بایست طرح کامل و واضحی از روند انجام و پیشرفت پروژه خود و تجزیه و تحلیل مطلوبی از نتایج حاصله در دست داشته باشند. نرم افزار کامسول یکی از ابزارهای کارا و کاربردی در این حوزه است.

پاسخگویی به سوالات شما

دوره آموزشی کامسول

از این رو شرکت در دوره آنلاین کامسول می تواند یکی از مهم ترین گام ها در زمینه توانمندسازی و ارتقای مهارت های کارمندان باشد. کامسولفا برای شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی نیز دوره های اختصاصی کامسول برگزار می کند. از آنجایی که زمینه فعالیت این مجموعه ها، متفاوت از یکدیگر می باشد، از این رو مباحث سرفصل بندی دوره کامسول، می تواند توسط مدیریت هر مجموعه مشخص و به کامسولفا اعلام شود تا دوره های تخصصی کاملاً مرتبط و متناسب با نیاز مجموعه طرح ریزی و در اسرع وقت و با کیفیتی درخور ارائه شود.

حوزه های آموزشی دوره کامسول

خالی از لطف نخواهد بود اگر کمی به حوزه های اصلی آموزش کامسول بپردازیم. به طور کلی، یادگیری کامسول دو بخش دارد:
بخش عمومی و بخش تخصصی.

بخش تخصصی

در دوره‌تخصصی کامسول،‌کار با نرم افزار کامسول در رشته های تخصصی و زمینه های مختلف آن ها مد نظر آموزش قرار خواهد گرفت.

ارائه انواع دوره‌های آموزشی کامسول توسط اساتید مجرب

انواع دوره‌های آموزشی کامسول قابل ارائه توسط گروه آموزشی کامسولفا، ویژگی ها و مزایای مختلفی دارند.

ویژگی‌های دوره های کامسول، گروه آموزشی کامسولفا

⦁ یادگیری تخصصی از اساتید مجرب رشته خود

از ویژگی های بسیار مهم شرکت در این دوره ها، می توان به این موضوع اشاره کرد که آموزش توسط اساتیدی که در حوزه خود سالها تجربه داشته و پروژه های متعددی در آن حوزه شبیه سازی کرده اند انجام می پذیرد. این اساتید متناسب با هر رشته، نکات، مثال ها و انجام پروژه های مرتبط را در حین آموزش ارائه داده و تجربیات خود را در کار با نرم افزار کامسول در رشته تخصصی خود در اختیار شرکت کنندگان قرار می دهند.
مدرسین کامسول گروه آموزشی کامسولفا

⦁ برگزاری دوره آنلاین کامسول

علاوه بر این، یکی دیگر از مزایای دوره آنلاین کامسول در کامسولفا، وجود دوره های مجازی و آنلاین می باشد. متقاضیانی که در ایران سکونت ندارند یا هموطنان ساکن ایران که در شهرهای دور مستقر هستند، می توانند با خاطری آسوده در دوره آنلاین کامسول شرکت نمایند. این دوره ها چیزی کم از دوره های حضوری نداشته و بر اساس استانداردها و اصول تدریس آنلاین، برگزار می شوند.

⦁ آموزش بر اساس جدیدترین ورژن های نرم افزار کامسول

یک موضوع مهم در حوزه آموزش نرم افزارها، مسلط بودن اساتید به جدیدترین ورژن های نرم افزار و آموزش کاربردی قابلیت های جدید نرم افزار می باشد. کامسولفا دوره کامسول را با همکاری اساتید مجرب و آگاه به دانش و فناوری روز نرم افزار کامسول به شرکت کنندگان در دوره آنلاین کامسول ارائه می نماید.

نرم افزار کامسول نسخه 6

⦁ ارائه مدرک دوره کامسول

یک موضوع مهم در حوزه آموزش نرم افزارها، مسلط بودن اساتید به جدیدترین ورژن های نرم افزار و آموزش کاربردی قابلیت های جدید نرم افزار می باشد. کامسولفا دوره کامسول را با همکاری اساتید مجرب و آگاه به دانش و فناوری روز نرم افزار کامسول به شرکت کنندگان در دوره کامسول ارائه می نماید.
مدرک دوره کامسول

⦁ امکان خرید ویدئوهای دوره ها

گروه آموزشی کامسولفا این امکان را فراهم کرده است که متقاضیان بتوانند در زمان هایی که یک دوره در حال برگزاری نیست ویدئوهای دوره های قبلی را تهیه نمایند. همچنین برای شرکت در دوره های آتی کامسول، مابقی هزینه را زمان آغاز ثبت نام در دوره مربوطه پرداخت نمایند و در دوره جدید شرکت کنند.

⦁ دوره های تخصصی متناسب با ماژول و رشته های مختلف

در وب‌سایت کامسولفا انواع دوره های آموزشی کامسول متناسب با ماژول و رشته موجود و قابل دسترس می باشد. دوره های تخصصی کامسول در رشته های اپتیک و فوتونیک، الکترونیک، برق قدرت، شیمی، عمران، فیزیک، مکانیک جامدات، مکانیک سیالات، مخابرات و … تدوین شده و قابل ارائه به متقاضیان گرامی می باشند. همچنین ماژول های تخصصی که در دوره کامسول به آنها پرداخته می شود شامل ماژول های AC/DC، Acoustics، Chemical Species Transport، Electrochemistry، Fluid Flow، Heat Transfer، Live Link، Mathematics، Optics، Plasma، Radio Frequency، Semiconductor، Structural Mechanics و … می باشد. دوره های عمومی کامسول نیز در قالب دوره جامع عمومی کامسول برای دانشجویان و سازمان ها آماده ارائه می باشد. قابل ذکر است که دوره جامع عمومی کامسول، به عنوان مکمل تمامی دوره های آموزشی کامسول می باشد.
شبیه سازی با کامسول
شبیه سازی با کامسول

در بهترین دوره آنلاین کامسول در مجموعه کامسولفا شرکت کنید
و مهارت های خود را در حیطه تحصیلی و شغلی به نحو مؤثر ارتقا دهید.

برای مشاهده لیست دوره ها
و ثبت نام کلیک کنید.

پاسخگویی به سوالات شما