0
02188409038 09224335490 (پاسخگویی: شنبه تا پنجشنبه 9 الی 18)

دوره آموزش تخصصی الکترومغناطیس و الکترواستاتیک در نرم افزار کامسول

معرفی دوره الکترومغناطیس و الکترواستاتیک در کامسول

نرم افزار کامسول یکی از نرم افزارهای المان محدود برای شبیه سازی مسایل مهندسی میباشد که امروزه میتوان گفت بی رقیب ترین نرم افزار در حوزه مهندسی در محیط آکادمی و همینطور صنعت میباشد. رشته مهندسی برق نیز مانند رشته های دیگر در بسیاری از پروژه ها از نرم افزارهای المان محدود استفاده میکند و اگر نیم نگاهی به پایان نامه ها و مقالات جدید رشته مهندسی برق مانند قدرت ، ماشین های الکتریکی ، الکترونیک و… داشته باشیم بدون شک ردپای کامسول را خواهیم دید. که در دوره الکترومغناطیس و الکترواستاتیک در کامسول به شبیه سازی در حوزه الکترو استاتیک و الکترومغناطیس خواهیم پرداخت.

ویژگی های دوره الکترواستاتیک و الکترومغناطیس در کامسول

در دوره الکترومغناطیس و الکترواستاتیک در نرم افزار کامسول به بررسی فیزیکهای زیرمجموعه ماژول AC/DC در نرم افزار کامسول خواهیم پرداخت. این دوره برای دانشجویان برق و کسانی به دنبال یادگیری کامسول با محوریت الکترواستاتیک و الکترومغناطیس هستند مناسب است.

12

ساعت وبینار آنلاین

پرسش و پاسخ

تمرینات و پروژه های کاربردی

دسترسی کامل به ویدیو دوره

اعطای مدرک معتبر دوره

ویژگی های دوره الکترواستاتیک و الکترومغناطیس در کامسول

در دوره الکترومغناطیس و الکترواستاتیک در نرم افزار کامسول به بررسی فیزیکهای زیرمجموعه ماژول AC/DC در نرم افزار کامسول خواهیم پرداخت. این دوره برای دانشجویان برق و کسانی به دنبال یادگیری کامسول با محوریت الکترواستاتیک و الکترومغناطیس هستند مناسب است.

مدت دوره کامل: 12 ساعت آموزشی

شیوه برگزاری: وبینار

شروع دوره: 2 مرداد ۱۴۰۱

روزهای برگزاری: یکشنبه ها ، سه شنبه‌ها 

ساعت برگزاری کلاسها: ۱۹:۰۰ الی ۲۱:۰۰

12

ساعت وبینار آنلاین

پرسش و پاسخ

تمرینات و پروژه های کاربردی

دسترسی کامل به ویدیو دوره

اعطای مدرک معتبر دوره

حامیان این دوره

محتوای دوره الکترومغناطیس و الکترواستانیک
در کامسول

در این دوره الکترومغناطیس و الکترواستاتیک در نرم افزار کامسول در ابتدا به حوزه الکترواستاتیک خواهیم پرداخت و توزیع پتانسیل و توزیع میدان الکتریکی را در یک خازن مورد بررسی قرار خواهیم داد. سپس با تمرکز بیشتری به مبحث الکترومغناطیس میپردازیم. در مبحث الکترومغناطیس با پروژه ای ساده نحوه بدست آوردن میدان مغناطیسی ساکن و متغیر آموزش خواهیم دید سپس به شبیه سازی ماشین های دوار و ولتاژ القایی در ژنراتور و موتور الکتریکی میپردازیم. در ادامه دوره پدیده هیسترزیس را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

سرفصلهای دوره آموزشی الکترومغناطیس و الکترواستاتیک در کامسول:

  • مقدمه ای بر کامسول
  • مطالعه الکترو استاتیک
  • شبیه سازی خازن به صورت سه بعدی
  • مطالعه الکترومغناطیس و معرفی پارامترهای مهم
  • شبیه سازی میدان مغناطیسی ساکن
  • شبیه سازی ژنراتور
  • نحوه مش یندی در ماشین دوار
  • شبیه سازی پدیده هیسترزیس
  • شبیه سازی کویل مغناطیسی
  • پاسخ به سوالات

مدرس دوره الکترومغناطیس و الکترواستاتیک در کامسول

مهندس حمیدرضا پیرجمادی

کارشناسی ارشد برق

 جناب مهندس پیرجمادی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی برق-سیستم های قدرت از دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی تهران هستند. بخاطر علاقه بسیار زیاد به تدریس و پژوهش در رشته برق از سال 1396 به صورت تخصصی شروع به تدریس دروس و نرم افزار های مهندسی برق کرده اند. از سال 1397 شروع به یادگیری نرم افزار کامسول کرده اند و در حال حاضر نیز در این زمینه مشغول به فعالیت می باشند و با گروه آموزشی کامسولفا همکاری دارند. 

نمونه مدرک دوره

مدرک اصلی که ما به شما ارائه میکنیم تخصص و مهارتی است که با آن میتوانید در انجام پروژه های دانشجویی و کاری خود موفق شده و در شرکتهای معتبر مشغول به کار شوید.

اما در کنار آن، جهت ارائه مدرکی مبنی بر گذراندن آموزش در دوره‌ای معتبر، دانشجویان میتوانند با تحویل تمرینات و پروژه‌های نهایی دوره، مدرک نمره‌دار گروه آموزشی کامسولفا را نیز دریافت نمایند.
همچنین با توجه به همکاری با انجمنهای علمی دانشگاههای برتر ایران شما می توانید بجای دریافت مدرک از گروه آموزشی کامسولفا، با وجه به رشته خود از یکی از انجمنهای علمی حامی دوره درخواست مدرک دوره نمایید.

سوالات متداول

با توجه به تخصصی بودن این دوره، تمرکز اصلی بر آموزش پروژه محور موضوعات برق و الکترونیک است. پس بهتر است جهت یادگیری ابزارهای عمومی نرم افزار در دوره جامع عمومی کامسول نیز بعنوان مکمل این دوره شرکت نمایید و یا ویدیوهای آن دوره را تهیه نمایید.

این دوره از سطح متوسط شروع میگردد و در صورتیکه هیچ پیش زمینه ای از نرم افزار کامسول ندارید دوره جامع عمومی کامسول را همزمان با این دوره بعنوان مکمل دوره تهیه نمایید.

بلد بودن نرم افزار کامسول یک مسئله نسبی است. در صورتیکه به موضوعات بیان شده در سرفصلهای این دوره احاطه کامل دارید و یا در زمینه کاری شما نیست، این دوره مناسب شما نیست. در غیر اینصورت اگر در زمینه ای متناسب با سرفصلهای دوره کار میکنید و به یادگیری بهتر ماژولهای مورد بحث در این دوره نیاز دارید، این دوره برای شما مناسب است.

صرف ثبت نام در دوره به این معنی نیست که برای شما مدرک صادر میگردد. ما به دنبال یادگیری شما هستیم و جهت دریافت مدرک پایانی دوره باید در 80 درصد جلسات آنلاین حضور داشته و پروژه ویا آزمون پایانی دوره را با موفقیت پشت سر بگذارید.

جهت دریافت تخفیف ابتدا در وبسایت کامسولفا ثبت نام کرده و سپس ایمیلی که با آن ثبت نام کردید را به همراه تصویر کارت دانشجویی خود به شماره 09224335490 در واتساپ ارسال نمایید.

شما همیشه میتوانید محتوای دوره را بر روی یک سیستم شخصی داشته و مرور کنید. تا یکسال پس از دوره نیز بروزرسانیهای دوره به صورت رایگان در پنل شما قرار خواهد گرفت.

پس از ثبت نام در دوره لینک ورود به سیستم انلاین و وبینارها در پروفایل کاربری شما قرارخواهد گرفت. اگر نتوانستید به صورت انلاین در یک وبینار شرکت کنید، ویدیوی ضبط شده آن در پنل شما قابل دسترسی خواهد بود. تیم فنی ما شبانه روزی درحال بررسی سیستم های مختلف جهت ارائه آموزش ها هستند و تمام تلاشمان را در این زمینه خواهیم کرد که باوجود تمامی مشکلات موجود در زیرساخت اینترنت کشور، بهترین خدمات را ارائه دهیم.

این دوره، یک مسیر آموزشی کامل است که به صورت غیر حضوری برگزار میشود و بهره وری و خروجی های آن برای ما بسیار حائز اهمیت میباشد. مابین جلسات آموزشی، زمانهایی جهت تعامل با استاد دوره و رفع اشکال برگزار میشود.

ثبت نام دوره الکترومغناطیس و الکترواستاتیک در نرم افزار کامسول
به محض پرداخت هزینه به طور کامل به ویدیو های دوره های قبلی دسترسی پیدا خواهید کرد و از همین امروز میتوانید دوره را شروع کنید. در زمان شروع ثبت نام با پرداخت ما بقی مبلغ در دوره شرکت کنید
هزینه دوره:499,000 تومان
شهریه ثبت نام آزاد
499,000 تومان
تخفیف دانشجویی
تمام دانشگاه های ایران
25 %
374.000 تومان
دانشگاه های برگزارکنننده
40 %
299.000 تومان

جهت دریافت کد تخفیف دانشجویی لطفا تصویر کارت دانشجویی خود را به همراه ایمیل خود از طریق شماره ۰۹۲۲۴۳۳۵۴۹۰ در واتساپ ارسال نمایید.

نحوه برگزاری دوره

 این دوره به صورت آنلاین برگزار میگردد. پس از پایان هر جلسه ویدیوهای آن جلسه در پنل شما قرار خواهد گرفت. با توجه به بروزرسانی دوره ها در هر بار برگزاری دوره های کامسولفا، ویدیوهای دوره در پنل شما تا یکسال بروزرسانی میگردد. همچنین در دوره هایی که به صورت هیبریدی (وبینار و ویدیو) هستند، به محض ثبت نام به ویدیوهای کامل دوره های قبل دسترسی خواهید داشت.