0
02188409038 09224335490 (پاسخگویی: شنبه تا پنجشنبه 9 الی 18)

دوره آموزش تخصصی ماژول MEMS در نرم افزار کامسول

معرفی دوره

فناوری MEMS یا فناوری سیستم‌های میکرو الکترو‌مکانیکی در واقع تلفیقی از اجزای مکانیکی، حسگر‌ها، بازوهای مکانیکی و اجزای الکترونیکی هستند که بر روی لایه‌ای از سیلیکون قرار دارند. این ساختار مکانیکی بسیار کوچک در ابعاد میکرونی بر پایه تکنولوژی تراشه‌ های الکترونیکی استوار است. با توجه به بازه وسیع مطالعه، MEMS در سالهای اخیر یکی از مهمترین موضوعات مورد تحقیق در بین دانشجویان ارشد و دکترای برق و مکانیک در ایران شده است. نرم افزار کامسول قطعا قدرتمندترین نرم افزار شبیه سازی در دسترس برای تحلیل ادوات MEMS در ایران است. 

ویژگی های دوره

این دوره برای دانشجویان رشته های مکانیک ، برق ، گرایشهای سیستمهای نانو و میکروالکترومکانیکی و تمامی علاقه مندان به این حوزه مناسب است.

12

+

23

ساعت وبینار آنلاین

ساعت ویدیوی آموزشی

پرسش و پاسخ

تمرینات و پروژه های کاربردی

دسترسی کامل به ویدیو دوره

اعطای مدرک معتبر دوره

محتوای دوره

در دوره آموزش تخصصی ماژول MEMS در نرم افزار کامسول به طور تخصصی و متمرکز به دو ماژول پیزوالکتریک و الکترومکانیک پرادخته خواهد شد. این دو فیزیک مهمترین فیزیکها برای انجام شبیه سازی های مربوط به شاخه MEMS می باشد.

سرفصلهای دوره آموزشی:

 • آشنایی با مراحل استاندارد شبیه سازی با نرم افزار
 • آشنایی با ابزارها و زبانه های مختلف نرم افزار
 • آموزش کار با فیزیک Solid mechanic با مثال
 • آموزش کار با فیزیک Electrostatics (شبیه سازی Fringing Field)
 • آموزش کار با مولتی فیزیک Piezoelectric
 • آموزش کار با مولتی فیزیک Electromechanic
 • آموزش کار با مولتی فیزیک Piezoresistive Effect
 • آموزش نحوه ی کوپل کردن فیزیک های انتقال جرم، مومنتوم و حرارت
 • آموزش کوپل کردن مولتی فیزیکها ( کوپل Piezoelectric با Fsi )
 • آموزش تحلیلهای مودال و پاسخ فرکانسی
 • آموزش تحلیل پایا و وابسته به زمان
 • پاسخ به سوالات

مدرس دوره

مهندس محمد‌محمودنژاد

کارشناسی ارشد سیستمهای الکترومکانیکی

مهندس محمود نژاد در فروردین سال 1396 و با تاسیس گروه آموزشی کامسولفا فعالیت خود را آغاز نموده و هدایت تیم آموزشی کامسولفا را به عهده گرفتند . نتیجه سوابق درخشان  فعالیت وی در زمینه نرم افزار کامسول باعث شده که در حال حاضر  تیم آموزشی کامسولفا  جز برترین تیم های آموزشی کامسول قرار گیرد.

نمونه مدرک دوره

مدرک اصلی که ما به شما ارائه میکنیم تخصص و مهارتی است که با آن میتوانید در انجام پروژه های دانشجویی و کاری خود موفق شده و در شرکتهای معتبر مشغول به کار شوید.

اما در کنار آن، جهت ارائه مدرکی مبنی بر گذراندن آموزش در دوره‌ای معتبر، دانشجویان میتوانند با تحویل تمرینات و پروژه‌های نهایی دوره، مدرک نمره‌دار گروه آموزشی کامسولفا را نیز دریافت نمایند.
همچنین با توجه به همکاری با انجمنهای علمی دانشگاههای برتر ایران شما می توانید بجای دریافت مدرک از گروه آموزشی کامسولفا، با وجه به رشته خود از یکی از انجمنهای علمی حامی دوره درخواست مدرک دوره نمایید.

به محض پرداخت هزینه رزرو به طور کامل به ویدیو های دوره های قبلی دسترسی پیدا خواهید کرد و از همین امروز میتوانید دوره را شروع کنید. در زمان شروع ثبت نام با پرداخت ما بقی مبلغ در دوره شرکت کنید

هزینه دوره:699,000 تومان

سوالات متداول

این دوره هیچگونه پیشنیازی ندارد و از صفر و آموزش نصب نرم افزار آغاز خواهد شد و تا سطح پیشرفته ادامه می یابد.

این دوره از سطح مبتدی و به صورت پایه ای با زبان ساده و مثالهای قابل درک تا سطح پیشرفته ادامه می یابد. 

این دوره با توجه به سرفصلهای فراوان آن مانند یک دایره المعارف کامسول است که با توجه به بروز بودن مطالب آن برای هر کاربری در هر سطحی آموزشهای جدیدی دارد.

شما تا همیشه میتوانید محتوای دوره را بر روی یک سیستم شخصی داشته و مرور کنید. تا یکسال پس از دوره نیز بروزرسانیهای دوره به صورت رایگان در پنل شما قرار خواهد گرفت.

پس از ثبت نام در دوره آموزش دریافت ویدیوهای دوره در پروفایل کاربری شما قرارخواهد گرفت. تیم فنی ما شبانه روزی درحال بررسی سیستم های مختلف جهت ارائه آموزش ها هستند و تمام تلاشمان را در این زمینه خواهیم کرد که باوجود تمامی مشکلات موجود در زیرساخت اینترنت کشور، بهترین خدمات را ارائه دهیم.

این دوره، یک مسیر آموزشی کامل است که به صورت ویدیویی برگزار میشود و بهره وری و خروجی های آن برای ما بسیار حائز اهمیت میباشد. شما میتوانید در گروه تلگرامی دوره در کنار دانشجویان این دوره و دوره های قبل به پرسش و پاسخ بپردازید. 
نحوه برگزاری دوره

 این دوره به صورت آنلاین برگزار میگردد. پس از پایان هر جلسه ویدیوهای آن جلسه در پنل شما قرار خواهد گرفت. با توجه به بروزرسانی دوره ها در هر بار برگزاری دوره های کامسولفا، ویدیوهای دوره در پنل شما تا یکسال بروزرسانی میگردد. همچنین در دوره هایی که به صورت هیبریدی (وبینار و ویدیو) هستند، به محض ثبت نام به ویدیوهای کامل دوره های قبل دسترسی خواهید داشت.