0
02188409038 09224335490 (پاسخگویی: شنبه تا پنجشنبه 9 الی 18)

دوره آموزشی محیط متخلخل در نرم افزار کامسول

معرفی دوره

 در دوره آموزش تخصصی و پیشرفته محیط متخلخل در نرم افزار کامسول آموزش مبینیم که محیط متخلخل میتواند جز محیط فیزیکی فرآیند باشد. از جمله فرآیندهایی که با محیط متخلخل در ارتباطند می­توان به پدیده انتقال حرارت، انتقال جرم، واکنش­های شیمایی در استخراج نفت و گاز و همچنین کاتالیست­ها، پدیده های رخ داده در خاک، هیدروژل، پیل­های سوخت، و غیره  اشاره کرد.

با توجه به اینکه محیط متخلخل در بر گیرنده جریان­های تک فازی و چند فازی در سیستم­های مختلف می­باشد، در این دوره سعی برآن است تا فیزیک­های مربوط به محیط متخلخل بصورت تخصصی و مبتنی بر مفاهیم و تئوری­ها بررسی شده و کاربرد آن­ها آموزش داده شود.

ویژگی های دوره

این دوره مناسب برای افرادی است که بخواهند تخصص لازم را در شبیه سازی فرآیند­های مالتی فیزیک   کسب کرده و  بتوانند فرآیندهای مالتی فیزیک را در محیط متخلخل را ایجاد و شبیه سازی کنند.

12

+

12

ساعت وبینار آنلاین

ساعت ویدیوی آموزشی

پرسش و پاسخ

تمرینات و پروژه های کاربردی

دسترسی کامل به ویدیو دوره

اعطای مدرک معتبر دوره

محتوای دوره

در این دوره اکثر فیزیک­های مربوط به ماژول محیط متخلخل در کامسول مبتنی بر تئوری، از ساده ترین حالت تا حالت­های پیچیده همراه  با   مثال­های کاربردی و نکات مربوطه، آموزش داده خواهد شد. در نهایت دانشجویان عزیز بعد از گذراندن این دوره به این توانایی خواهند رسید که بتوانند کاربرد هریک از فیزیک­های محیط را تشخیص داده و بصورت مجزا شبیه سازی کنند. همچنین انتظار می­رود دانشجویان تخصص لازم را در شبیه سازی فرآیند­های مالتی فیزیک  را کسب کنند تا بتوانند فرآیندهای مالتی فیزیک را در محیط متخلخل را ایجاد و شبیه سازی  کنند.

سرفصلهای دوره آموزشی:

 • سیالات:
  بررسی انواع محیط متخلخل و مفهوم آن­ها
  آموزش کار با انواع مدل­های محیط متخلخل و بیان تفاوت­ها
  حل مثال­های کاربردی برای انواع مدل
 • انتقال حرارت:
  بررسی انتقال حرارت در محیط متخلخل
  حل مثال برای انتقال حرارت در محیط متخلخل در مدل­های مختلف
 • انتقال جرم:
  بررسی و آموزش انتقال جرم در محیط متخلخل
  حل مثال­­های کاربردی و متعدد
 • واکنش­های شیمیایی و راکتور:
  بررسی کاربرد محیط متخلل در فرایندهای شیمیایی
  حل مثال های متعدد برای فرآیندهای مختلف
 • جریان های چند فازی و مالتی فیزیک:
  بررسی و آموزش جریان چند فازی در محیط متخلخل
  بررسی و آموزش فرآیندهای مالتی فیزیک در محیط متخلخل
  حل مثال متعدد

مدرس دوره

دکتر هادی سیدباقری

دکترای مهندسی شیمی

 • دانشجوی دکترای مهندسی شیمی از دانشگاه سهند تبریز می باشند و  همواره علاقمندی خاصی در زمینه مدلسازی و شبیه سازی مسائل مربوط به مهندسی شیمی داشته اند. از سال 92 شروع به یادگیری کامسول کرده و بطور پیوسته در حال ارتقا و آموزش به دانشجویان می باشند.

نمونه مدرک دوره

مدرک اصلی که ما به شما ارائه میکنیم تخصص و مهارتی است که با آن میتوانید در انجام پروژه های دانشجویی و کاری خود موفق شده و در شرکتهای معتبر مشغول به کار شوید.

اما در کنار آن، جهت ارائه مدرکی مبنی بر گذراندن آموزش در دوره‌ای معتبر، دانشجویان میتوانند با تحویل تمرینات و پروژه‌های نهایی دوره، مدرک نمره‌دار گروه آموزشی کامسولفا را نیز دریافت نمایند.
همچنین با توجه به همکاری با انجمنهای علمی دانشگاههای برتر ایران شما می توانید بجای دریافت مدرک از گروه آموزشی کامسولفا، با وجه به رشته خود از یکی از انجمنهای علمی حامی دوره درخواست مدرک دوره نمایید.

به محض پرداخت هزینه رزرو به طور کامل به ویدیو های دوره های قبلی دسترسی پیدا خواهید کرد و از همین امروز میتوانید دوره را شروع کنید. در زمان شروع ثبت نام با پرداخت ما بقی مبلغ در دوره شرکت کنید

هزینه دوره:499,000 تومان

سوالات متداول

با توجه به تخصصی بودن این دوره، تمرکز اصلی بر آموزش پروژه محور موضوعات برق و الکترونیک است. پس بهتر است جهت یادگیری ابزارهای عمومی نرم افزار در دوره جامع عمومی کامسول نیز بعنوان مکمل این دوره شرکت نمایید و یا ویدیوهای آن دوره را تهیه نمایید.

این دوره از سطح متوسط شروع میگردد و در صورتیکه هیچ پیش زمینه ای از نرم افزار کامسول ندارید دوره جامع عمومی کامسول را همزمان با این دوره بعنوان مکمل دوره تهیه نمایید.

بلد بودن نرم افزار کامسول یک مسئله نسبی است. در صورتیکه به موضوعات بیان شده در سرفصلهای این دوره احاطه کامل دارید و یا در زمینه کاری شما نیست، این دوره مناسب شما نیست. در غیر اینصورت اگر در زمینه ای متناسب با سرفصلهای دوره کار میکنید و به یادگیری بهتر ماژولهای مورد بحث در این دوره نیاز دارید، این دوره برای شما مناسب است.

صرف ثبت نام در دوره به این معنی نیست که برای شما مدرک صادر میگردد. ما به دنبال یادگیری شما هستیم و جهت دریافت مدرک پایانی دوره باید در 80 درصد جلسات آنلاین حضور داشته و پروژه ویا آزمون پایانی دوره را با موفقیت پشت سر بگذارید.

جهت دریافت تخفیف ابتدا در وبسایت کامسولفا ثبت نام کرده و سپس ایمیلی که با آن ثبت نام کردید را به همراه تصویر کارت دانشجویی خود به شماره 09224335490 در واتساپ ارسال نمایید.

شما همیشه میتوانید محتوای دوره را بر روی یک سیستم شخصی داشته و مرور کنید. تا یکسال پس از دوره نیز بروزرسانیهای دوره به صورت رایگان در پنل شما قرار خواهد گرفت.

پس از ثبت نام در دوره لینک ورود به سیستم انلاین و وبینارها در پروفایل کاربری شما قرارخواهد گرفت. اگر نتوانستید به صورت انلاین در یک وبینار شرکت کنید، ویدیوی ضبط شده آن در پنل شما قابل دسترسی خواهد بود. تیم فنی ما شبانه روزی درحال بررسی سیستم های مختلف جهت ارائه آموزش ها هستند و تمام تلاشمان را در این زمینه خواهیم کرد که باوجود تمامی مشکلات موجود در زیرساخت اینترنت کشور، بهترین خدمات را ارائه دهیم.

این دوره، یک مسیر آموزشی کامل است که به صورت غیر حضوری برگزار میشود و بهره وری و خروجی های آن برای ما بسیار حائز اهمیت میباشد. مابین جلسات آموزشی، زمانهایی جهت تعامل با استاد دوره و رفع اشکال برگزار میشود.

نحوه برگزاری دوره

در این دوره همانند دوره های گذشته به صورت آنلاین و آفلاین برگزار میگردد. مدرس دوره از نیم ساعت قبل از زمان هر جلسه در کلاس حضور می یابد تا به سوالات مربوط به پروژه های  دانشجویان پاسخ دهد. پس از شروع جلسه ، درجلسه های شنبه مفاهیمی که در دوره های قبلی آموزش داده شده در کلاس آموزش داده شده و به صورت عملی توسط شرکت کنندگان کار خواهد شد. این شیوه باعث یادگیری بهتر شرکت کنندگان خواهد بود و با خطاهایی که در زمان کار با نرم افزار احتمال دارد برخورد کنند آشنا و راه حل این خطاها را یاد میگیرند. (ویدئوی دوره های قبلی از زمان ثبت نام در اختیار دانشجویان قرار میگیرد تا در بین دو جلسه هر هفته ویدویها را مشاهده نمایند.) آموزشهای جدیدی به این دوره نسبت به دوره های قبل اضافه شده است که در جلسه دوم هر هفته، این بخشهای جدید آموزش داده خواهد شد.در بخش پایانی کلاس به سوالات شرکت کنندگان در مورد مفاهیم آموزش داده شده در جلسه پاسخ داده خواهد شد.