0
02188409038 09224335490 (پاسخگویی: شنبه تا پنجشنبه 9 الی 18)

اولین گروه متمرکز

آموزش کامسول در ایران

لوگوی گروه آموزشی کامسولفا

دعوت به همکاری

گروه کامسولفا در نظر دارد برای تکمیل تیم خود نسبت به استخدام مدرس و متخصص کامسول از بین متخصصین این نرم افزار، اقدام نماید. کامسولفا بستری برای ارتباط دانشجویان و مدرسین است، نه یک وبسایت خرید و فروش ویدئوی آموزشی. هدف پروژه کامسولفا ایجاد پایگاهی برای تمام اساتید و متخصصین نرم افزار کامسول در همه رشته ها درکل کشور است تا بتوانند درکنار هم سطح یادگیری دانشجویان را در هر نقطه از کشور به صورت دورکاری در نرم افزار کامسول به سطح استاندارد برسانند.

زمینه های استخدام مدرس کامسول

گروه کامسولفا در راستای اعتلای سطح دانش دانشجویان در نرم افزار comsol Multiphysics از تمامی مدرسین و متخصصین نرم افزار کامسول در تمامی رشته­ ها و از هر نقطه از ایران دعوت به همکاری می نماید. در حال حاضر همکاری با گروه کامسولفا در رشته ها و شاخه های مختلف و در سه زمینه زیر انجام میپذیرد.

مشاور انجام پروژه

وبسایت کامسولفا افتخار دارد به اطلاع برساند که تاکنون ده ها پروژه را به صورت دقیق با نرم افزار کامسول در زمینه های مختلف مهندسی شبیه سازی نموده است. این بخش از فعالیت گروه کامسولفا در راستای کمک و همراهی شرکت های صنعتی و دانشجویان قرار داده شده است.استخدام متخصص کامسول به صورت دورکاری بوده و شیوه انجام مشاوره به اینصورت است که مشاور بصورت قدم به قدم و کامل شیوه شبیه سازی پروژه یا پایاننامه دانشجو را از طریق ساخت آموزش های ویدئویی مختص دانشجو به وی آموزش دهد.

تولید محتوای آموزشی کامسول

بخش مهمی از فعالیت وبسایت کامسولفا تهیه و عرضه محصولات آموزشی ویدئویی نرم افزار کامسول میباشد. این زمینه همکاری برای همکارانی است که قصد استخدام به صورت مدرس کامسول را دارند. این محصولات میتواند به صورت محصولات تکی یا مجموعه محصولات و یا دوره های آنلاین ارائه گردد.

استخدام مدرس کارگاه و دوره آموزشی کامسول

بخش جدیدی از فعالیتهای وبسایت کامسولفا برگزاری دوره ها و ورکشاپهای آموزشی کامسول در دانشگاههای مختلف کشور میباشد. این دوره ها تنها برای همکاران مدرس که حداقل دانشجوی ارشد باشند و عزیزانی که سابقه تدریس داشته باشند، برگزار خواهد شد.

جهت همکاری با ما از شما دعوت میشود از طریق فرم زیر درخواست همکاری خود را برای ما ارسال فرمائید.

در صورت داشتن هرگونه سوال با آیدی comsolfa_support در تلگرام در ارتباط باشید.

  • Max. file size: 3 MB.
    حداکثر 3 مگابایت به صورت یک فایل فشرده شامل نمونه کار و رزومه در word یا pdf
  • این ویدئو تنها برای شناخت ما از شیوه آموزش شماست و به هیچ عنوان از آن استفاده نخواهد شد!