0
02188409038 09224335490 (پاسخگویی: شنبه تا پنجشنبه 9 الی 18)

اولین مسابقه تحلیل با نرم افزار کامسول

اولین مسابقه کامسول - همکاری کامسولفا با امیرکبیر مسابقات

گروه آموزشی کامسولفا با هدف کشف استعداد و ایجاد انگیزه، افتخار دارد که در برگزاری اولین مسابقه کامسول در قالب

سومین مسابقه طراحی و تحلیل مهندسی دانشگاه صنعتی امیر کبیر

به عنوان برگزار کننده و داور لیگ مسابقه کامسول در کنار شما و این عزیزان باشد.

            سومین دوره مسابقات شامل 7 لیگ نرم افزار های مهندسی است که برای هر لیگ بیش از هفتصد هزار تومان جوایز نقدی و همچنین تندیس مخصوص مسابقات برای نفرات برتر هر لیگ در نظر گرفته شده است.

همچنین برای تمام کسانی که بتوانند به مرحله دوم مسابقات راه پیدا کنند گواهی نامه (سرتیفیکیت) مخصوص مسابقات که توسط برگزارکنندگان مسابقه مورد تایید گرفته صادر می گردد.

داوری:

داوری لیگ فلوئنت و آباکوس مسابقه توسط اساتید دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر انجام می شود.

داوری لیگ کامسول توسط شرکت کامسولفا و داوران منتخب دبیرخانه مسابقات انجام می شود.

لازم به ذکر است که داوری مسابقه به صورت دقیق و با حضور چندین داور برای هر لیگ انجام می شود که مقدار در داوری کاهش خواهد داشت با این حال پس از اعلام نتایج به تجدید نظر شرکت کنندگان پاسخ داده می شود.

قبول شدن در مرحله اول مسابقه کامسول:

مرحله اول مسابقه به صورت تستی برگزار شده و هدف اصلی برگزاری مسابقه شناسایی افراد دارای توانایی مناسب در نرم افزار تخصصی تعیین شده می باشد که این افراد در مرحله دوم مسابقات به صورت عملی پروژه ای را انجام می دهند که بر اساس پروژه زده شده داوری صورت گرفته و نفرات برتر و دارای استعداد شناسایی می شوند.

زمان بندی:

 

توضیح لیگ ها:

تمامی لیگ ها در دو مرحله برگزار شده و به تمامی افرادی که به مرحله دوم راه پیدا کنند گواهی نامه (سرتیفیکیت) مخصوص مسابقات که توسط برگزارکنندگان مسابقه مورد تایید گرفته تعلق میگیرد.

            بخش طراحی مسابقه که شامل لیگ های کتیا مقدماتی، کتیا طراحی سطوح، کتیا ابر نقاط و مهندسی معکوس است در دو مرحله برگزار می شود. مرحله اول به صورت تستی برگزار می شود. پس از برگزاری مرحله اول زمینه پروژه ای که در مرحله دوم باید انجام بدهند مشخص می شود و شرکت کنندگان راه یافته به مرحله دوم، یک هفته زمان خواهند داشت تا در زمینه گفته شده تحقیق و تمرین داشته باشند تا بتوانند پروژه مرحله دوم مسابقه را انجام دهند.

در بخش تحلیل که شامل لیگ های فلوئنت و آباکوس و کامسول می باشد در دو مرحله برگزار می شود که مرحله اول به صورت تستی خواهد بود. یک روز پس از مرحله اول مسابقه نتایج مرحله اول و پروژه طراحی شده برای مرحله دوم روی سایت قرار خواهد گرفت و شرکت کنندگان راه یافته به مرحله دوم یک هفته مهلت خواهند داشت تا پروژه تعریف شده را طراحی و اجرا کنند و نتایج ران شده را در روز برگزاری مرحله دوم به صورت حضوری به مسئولین مسابقه تحویل دهند.

اهداف ما در این مسابقه :

شناسایی دانشجویان با استعداد و نوآور و امکان جذب برندگان و همکاری با مجموعه کامسولفا. ما معتقدیم عزیزانی که توانسته اند در این مسابقه خودی نشان دهند، میتوانند جذب بازار کار شوند. بنابراین این عزیزان میتوانند بعنوان مشاور و مدرس با گروه کامسولفا همکاری کرده و از مزایای آن استفاده کنند (مانند فروش محصولات آموزشی خود در سایت، ارجاع کار و پروژه، و برگزاری دوره های آموزشی در دانشگاههای برتر کشور…)

نحوه شرکت در مسابقه کامسول:

این دوره از مسابقات، در دو مرحله تئوری (سوالات 4گزینه ای) و عملی برگزار میشود.

شرکت کنندگانی که نمره لازم در آزمون تئوری را کسب کرده اند، به مرحله عملی راه پیدا میکنند.

خبر مسابقات در خبرگزاری های رسمی

                      

سوال آزمون عملی شب یکشنبه در همین صفحه و صفحه مربوط به مسابقات منتشر میگردد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.