0
t.me/comsolfa_bot

یادگیری کامسول را از کجا آغاز کنیم!؟

یادگیری کامسول را از کجا آغاز کنیم!؟
یادگیری کامسول را از کجا آغاز کنیم!؟

اگر به تازگی با نرم افزار قدرتمند کامسول آشنا شده اید، ممکن است در انتخاب قدم ابتدایی برای آغاز یادگیری کامسول مشکل داشته باشید. ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که یادگیری کامسول را از کجا آغاز کنیم!؟ اما نگران نباشید. ما شما را راهنمایی میکنیم.به جرات میتوان گفت وبسایت کامسولفا کاملترین و تخصصی ترین آموزشهایی را که برای یادگیری این نرم افزار قدرتمند نیاز دارید، برای شما به ارمغان آورده است. شیوه آموزش در کامسولفا به سه دسته تقسیم میگردد که شامل :

۱- دوره های آموزشی

۲-ویدئوهای آموزشی پروژه محور

۳- آموزش خصوصی

میباشد. اما کدام آموزش برای شما مناسبتر است؟ گروه کامسولفا پس از سه سال تمرکز و فعالیت در زمینه آموزش کامسول مسیری کاملا مطمئن برای یادگیری کامسول را برای شما عزیزان در نظر گرفته است.

برخی از کاربران قصد دارند به صورت خودآموز نرم افزار کامسول را یاد بگیرند. قطعا بهترین راه برای یادگیری خودآموز نرم افزار استفاده از مدلهای آماده خود نرم افزار است. اما مشکل بزرگ در این زمینه عدم دسته بندی این مدلها از مبتدی به پیشرفته است و شما بصورت جسته و گریخته و گاهی نادرست راه یادگیری نرم افزار کامسول را طی میکنید. این موضوع باعث میشود حرفه ای شدن شما در این نرم افزار سالها طول بکشد و در اکثر مواقع باعث دلسرد شدن کاربر گردد. حال می خواهیم به شما مسیری ارائه دهیم که در دو ماه به سطح حرفه ای در نرم افزار کامسول برسید.

قدم اول یادگیری کامسول

ابتدای این مسیر و قدم اول با دوره جامع آموزش عمومی کامسول آغاز میشود. در این دوره به صورت گام به گام از پایه شیوه کار با نرم افزار کامسول و مفاهیم اصلی و مهم به شما آموزش داده خواهد شد. این دوره چندین بار در سال بروز شده و تمامی آموزشهای جدید برای تمامی شرکت کنندگان در این دوره برای همیشه ارسال میگردد. این دوره به گونه ای طراحی شده که در هر هفته با شیوه ای جذاب به بخشی از نرم افزار پرداخته میشود و هر هفته جلسه ای برای رفع اشکال و یا پرسش و پاسخ پیرامون آموزشهای آن هفته برگزار میگردد. این جلسات برای شرکت کنندگان در دوره رایگان است. این دوره قدم اول برای یادگیری نرم افزار است. بسیاری از کاربران نرم افزار comsol پس از سالها کار بر روی این نرم افزار هنوز با خطاهای مختلفی مواجه میشوند. دلیل آن عدم درک صحیح مفاهیم نرم افزار و عدم شناخت ابزارهای مهم این نرم افزار بسیار کاربرپسند است. این دوره حاصل بیش از سه سال تحقیق میباشد. این دوره برای کاربران نرم افزار در هر سطح و رشته ای مناسب است.

قدم دوم یادگیری کامسول

قدم دوم در یادگیری نرم افزار شرکت در دوره های تخصصی پیشرفته نرم افزار کامسول است که هر کدام برای شاخه و رشته خاصی قرار داده شده اند. این دوره ها شما را به سطح بالاتری در نرم افزار کامسول خواهند برد. این دوره ها نیز هر سال با توجه به تغییرات نرم افزار بروز شده و شما را بروز نگه خواهند داشت. برای هر کدام از دوره های تخصصی نیز هر ماه یک جلسه کلاس پرسش و پاسخ برگزار میگردد که شرکت کنندگان در دوره ها از سراسر ایران میتوانند به صورت رایگان در آن شرکت نمایید.

در قدم دیگر ویدئوهای آموزشی پروژه محور قرار دارد که همانطورکه از اسم آن مشخص است، به صورت متمرکز و تخصصی به یک موضوع یا مسئله خاص میپردازند. این آموزشها به صورت رایگان و غیر رایگان دسته بندی شده اند که در هر قدمی از یادگیری میتوانند استفاده شوند.پیشنهاد میکنیم حتما آموزشهای رایگان عمومی را مشاهده کنید. اگرچه در طول دوره ها توسط مدرسین به شما گفته میشود که در هر زمان کدام آموزش برای شما مناسبتر است.

بخش مشاوره و آموزش خصوصی برای عزیزانی مناسب است که نیاز به راهنمایی و آموزش مستقیم بر روی مسئله خاصی را دارند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *