آموزش معادلات پایه و مدلسازی معادلات دیفرانسیل با مشتقات جزئی PDE در کامسول

در این آموزش رایگان با معادلات دیفرانسیل معمولیOrdinary differential equation) ODE) و پایه فیزیکها و مدلسازی معادلات دیفرانسیل با مشتقات جزئی Partial differential equation) PDE) در کامسول آشنا خواهید شد. این آموزش برای تمامی رشته‌ها مفید بوده و مشاهده آن به تمامی دانشجویان پیشنهاد میشود.

نرم‌افزار کامسول یکی از قدرتمندترین نرم افزار های مدل‌سازی در زمینه علوم پایه و مهندسی به شمار می‌رود. اما عدم آشنایی با نحوه پیاده سازی نمونه‌ها باعث شده تا مشکلات فراوانی در حین شبیه‌سازی برای دانشجویان بوجود آید. یکی از این مشکلات نحوه پیاده سازی مسائل بر مبنای معادله (مانند مسائل ترمودینامیک) است. در این آموزش رایگان سعی کرده‌ایم تا حد خوبی راه‌های رفع این مشکل را برای شما عزیزان توضیح دهیم. همچنین با حل یک مثال، نحوه پیاده سازی یک مدل را بررسی نموده‌ایم.

تمامی معادلات مشهور به طور کلی از فرم کلی معادلات دیفرانسیل با مشتقات جزئی بدست می آیند. برای مثال معادله شرودینگر و معادله همیلتونی در مکانیک کوانتومی نمونه هایی از PDE در کامسول هستند. همچنین معادلات ماکسول در الکترومغناطیس و معادلات نویر استوکس در مکانیک سیالات نمونه های دیگری از معادلات دیفرانسیل جزئی در نرم افزار کامسول می باشند.
جهت دریافت لینک دانلود منابع مربوطه و فایل کامسول مربوط به این آموزش بر روی دانلود رایگان کلیک فرمایید.

شما عزیزان میتوانید نظرات و یا سوالات خود را در مورد این آموزش در بخش نظرات انتهای صفحه برای ما ارسال کنید. همچنین جهت ارتباط مستقیم با خانم مهندس آقامحمدی به بخش مشاوره مراجعه فرمائید.نرم

رایگان – خرید

بررسی نظرات Reviews

You must log in to submit a review.

یگانه آقامحمدی کپی رایت یگانه آقامحمدی ۱۳۹۸

ثبت نام وبینار کامسول

بیست و ششم دی

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A