کلاس خصوصی کامسول مهندس میلاد حسنی

تصویر شاخص

آقای مهندس میلاد حسنی در سال 95 در دوره کارشناسی رشته مکانیک با علاقه مندی به سیستم­های کنترلی و ارتعاشی فارغ التحصیل شدند.ایشان جهت ادامه تحصیل در دوره کارشناسی ارشد وارد دانشگاه امیرکبیر (پلی تکنیک تهران) در رشته هوافضا – گرایش سازه شدند. با توجه به پیشینه قبلی ایشان در مباحث ارتعاشی، موضوع استحصال انرژی از ارتعاشات محیطی بواسطه المان پیزوالکتریک را برگزیدند. در این پایان نامه، روی چندین سیستم با کاربردهای متفاوت از جمله: جذب انرژی از ارتعاشات صنعتی، نبض قلب، فشار رگ­های خونی و  قطرات باران مورد مطالعه قرار گرفت. در این مطالعه تمرکز ویژه ای بر بهینه ­سازی ابعادی به منظور افزایش راندمان توان تولیدی بود. همچنین، اکثر شبیه­ سازی­ها و طراحی­های انجام شده بر اساس کارهای عملی انجام شده توسط دیگران مورد صحت سنجی قرار گرفت.

در سال 97 مسابقه کشوری تحلیل-مهندسی، مقام نخست را در بخش کامسول کسب کردند و این موضوع، شروعی بر همکاری ایشان با گروه آموزشی کامسولفا برای ارائه مشاوره پیرامون پروژه­ های کامسول شد. ایشان در مدت همکاری با گروه آموزشی کامسولفا، مشاوره و راهنمایی در پروژه­های متعدد داخلی و خارج از کشور را به عهده داشته­ اند.

بعد از گذراندن دوره کارشناسی ارشد، در حال حاضر به عنوان دستیار پژوهشی در دانشگاه کاشان بر روی طراحی، بهینه سازی و ساخت برداشت کننده های انرژی بر پایه الکترومغناطیس مشغول هشتند. این پروژه یک مطالعه کامل از نظر مباحث تئوری در مباحث الکترومغناطیس، دینامیک و ارتعاشات غیرخطی هست. همچنین با توجه به بخش­های تجربی و ساخت، این فرصت را به ارمغان آورده که تمامی مطالعات تئوری و شبیه­ سازی­های انجام شده (در کامسول) مورد صحت سنجی با نتایج و تست عملی ارتعاشی انجام پذیرد.

در کنار فعالیت های کاری، ایشان در حال حاضر داور ژورنال­های علمی معتبری همچون Smart material and Structure و Micromechanics and Micro engineering هستند.

زمینه های تخصصی مهندس میلاد حسنی عبارتند از:

  • ارتعاشات سیستم­های خطی و غیرخطی
  • بهینه سازی
  • استحصال انرژی مبتنی بر پیزوالکتریک و الکترومغناطیس
  • سنسورها و عملگرهای الکترومکانیکال

ماژولهای تخصصی ایشان در نرم افزار کامسول : ماژول Structural Mechanics ، ماژول Heat transfer ، ماژول Optimization

دیگر نرم افزارهای تخصصی ایشان :

  • Matlab
  • Solidworks

در صورتیکه قصد برگزاری کلاس رفع اشکال و یا دوره خصوصی با آقای مهندس میلاد حسنی را دارید با مدیر مشاور کامسولفا برای انتخاب تعداد جلسات هماهنگی لازم را به عمل آورید.

با توجه به هماهنگی پشت سر هم کلاسهای خصوصی امکان بیشتر کردن زمان جلسه در زمان برگزاری آن وجود ندارد و شما باید حتما از قبل مبلغ جلسه را پرداخت نمایید تا کلاس و زمان برگزاری برای شما رزرو شود.

این محصول هیچ محتوایی جهت دریافت ندارد

دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 0
امتیاز کلی : 0.0
پیشنهاد شده توسط : 0 کاربر
بر اساس 0 فروش
0
0
0
0
0

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کلاس خصوصی کامسول مهندس میلاد حسنی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هزینه جلسه

تومان300,000

هزینه قرار داده شده برای هر جلسه آموزش یک ساعت و پانزده دقیقه ای می باشد.

زمان برگزاری کلاس پس از پرداخت از طریق مدرس مشخص شده و از طریق پشتیبان گروه کامسولفا به شما اعلام میشود.

قبل از پرداخت حتما با مدرس و مدیر مشاور کامسولفا برای انتخاب تعداد جلسات هماهنگی لازم را به عمل آورید.

با توجه به هماهنگی پشت سر هم کلاسهای خصوصی امکان بیشتر کردن زمان جلسه در زمان برگزاری آن وجود ندارد و شما باید حتما از قبل مبلغ جلسه را پرداخت نمایید تا کلاس و زمان برگزاری برای شما رزرو شود.

پاک کردن
امتیازی ثبت نشده است
تاریخ انتشار: 22 مارس 2021تعداد بازدید: 75
تعداد جلسات

, , , ,

قوانین استفاده

میلاد حسنی
مدرس

میلاد حسنی

کارشناس ارشد هوافضا - سازه
هزینه جلسه

تومان300,000

پاک کردن