کلاس خصوصی کامسول مهندس مرتضی مالکی

تصویر شاخص

مهندس مرتضی مالکی در سال 81 در مقطع کاردانی رشته الکترونیک دانشگاه شیراز پذیرفته شد و پس از آن به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی پرداخت. پس از چند سال کار در حوزه‌ی نگهداری دستگاه‌های الکترونیکی، در سال 1390 در دانشگاه سیستان و بلوچستان (زاهدان)، در مقطع ارشد مشغول به تحصیل شد و پایان‌نامه‌ی کارشناسی ارشد خود را با موضوع «افزایش بهره‌وری سلول‌های خورشیدی به کمک بازیابی تلفات گرمایی به روش دمابرق» انتخاب کرد. این امر باعث شد تا با امکانات چندفیزیکی و کوپل و ساخت فیزیک در نرم‌افزار کامسول آشنا شود. ساخت فیزیک و نوشتن معادلات نیمه‌هادی در نرم‌افزار (که در آن بازه‌ی زمانی هنوز ماژول نیمه‌هادی را به طور رسمی در بر نداشت) باعث شد دید گسترده‌تری نسبت به نرم‌افزار پیدا کند. ساخت‌یافتگی محیط نرم‌افزار، عامل اصلی علاقه‌ی وی به ادامه‌ی کار بر روی آن شد، به طوری که حتی شماتیک مقالات و ساده‌ترین کارهای محاسباتی را نیز با کمک کامسول انجام می‌دهد. با برگزاری چندین دوره‌ی آموزشی برای دانشجوهای دانشگاه‌های مختلف (مثل دانشگاه سیستان و بلوچستان، باهنر کرمان، رفسنجان، یاسوج) و یا صنایع مختلفی (مثل بخش‌های مختلف شرکت بزرگ صاایران و ستاد نانو) موجب شده تا تجربه‌ی خوبی در خصوص پروژه‌های صنعتی یا کارهای علمی مرتبط با قطعات اپتوالکترونیکی، فوتونیک و پلاسمونیک، و ادوات میکروالکترومکانیکی پیدا کند. پس از پذیرش سال 1394 در دوره‌ی دکترای تخصصی رشته‌ی الکترونیک دانشگاه شهیدباهنر کرمان، در حال حاضر در حال آمادگی جهت دفاع از رساله دکترای خود می‌باشد. در حال حاضر به عنوان دستیار پژوهشی با دانشگاه تربیت مدرس در حال همکاری است و مشاوره چندین دانشجوی کارشناسی ارشد و دکترا را نیز در دانشگاه‌های داخل و خارج از کشور، هم به صورت رسمی و هم غیر رسمی برعهده دارد.

از آنجا که مهندس مالکی آموزش آکادمیک را در قالب تصدی آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌های عملی از سال 89 شروع کرده و پس از دریافت مدرک کارشناسی ارشد خود، شروع به تدریس دروس نظری هم نموده است، در حال حاضر با بیش از 10 سال تدریس رسمی در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی قدرت بیان خوبی در انتقال مفاهیم و آموزش دارد. همچنین ایشان با تعهد به بحث آموزش، همواره محوریت تدریس خود را به گونه­ای انتخاب می­کنند که مباحث طوری بیان شوند تا دانشجویان بتوانند ادامه راه را به طور خودخوان دنبال کرده و به خوبی با چالش­های تخصصی پژوهش خود دست و پنجه نرم کنند

 

زمینه های تخصصی مهندس مالکی عبارتند از:

 • اپتیک موجی و اپتوالکترونیک
 • هایپرترمی (تخریب بافت زیستی در اثر حرارت)
 • مدارهای الکترونیکی
 • گرافن

تخصص ایشان در نرم افزار کامسول :

 • اپتیک موجی و اپتوالکترونیک
 • قطعات میکروالکترومکانیکی (ماژول الکترومکانیک)
 • انتقال حرارت در جامدات
 • الکتروستاتیک
 • لینک زنده متلب با کامسول (Live Link with Matlab)
 • ماژول PDE
 • تصحیح فیزیک و اضافه کردن معادلات Weak Equations
 • ساخت فیزیک و اپلیکیشن در کامسول
 • انتقال ذرات شیمیایی

دیگر نرم افزارهای تخصصی ایشان :

 • برنامه‌نویسی به زبان متلب، زبان C و اسمبلی،
 • آشنایی با مجموعه‌ی لومریکال،
 • ساخت قطعات الکترونیکی گسسته و سنتز قطعات الکترونیکی و نانوساختار

 

در صورتیکه قصد برگزاری کلاس رفع اشکال و یا دوره خصوصی با مهندس مرتضی مالکی را دارید با مدیر مشاور کامسولفا برای انتخاب تعداد جلسات هماهنگی لازم را به عمل آورید.

با توجه به هماهنگی پشت سر هم کلاسهای خصوصی امکان بیشتر کردن زمان جلسه در زمان برگزاری آن وجود ندارد و شما باید حتما از قبل مبلغ جلسه را پرداخت نمایید تا کلاس و زمان برگزاری برای شما رزرو شود.

این محصول هیچ محتوایی جهت دریافت ندارد

دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 0
امتیاز کلی : 0.0
پیشنهاد شده توسط : 0 کاربر
بر اساس 0 دیدگاه
0
0
0
0
0

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کلاس خصوصی کامسول مهندس مرتضی مالکی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هر جلسه

تومان600,000

هزینه قرار داده شده برای هر جلسه آموزش یک ساعت و پانزده دقیقه ای می باشد.

زمان برگزاری کلاس پس از پرداخت از طریق مدرس مشخص شده و از طریق پشتیبان گروه کامسولفا به شما اعلام میشود.

قبل از پرداخت حتما با مدرس و مدیر مشاور کامسولفا برای انتخاب تعداد جلسات هماهنگی لازم را به عمل آورید.

با توجه به هماهنگی پشت سر هم کلاسهای خصوصی امکان بیشتر کردن زمان جلسه در زمان برگزاری آن وجود ندارد و شما باید حتما از قبل مبلغ جلسه را پرداخت نمایید تا کلاس و زمان برگزاری برای شما رزرو شود.

 

موجود
تعداد
امتیازی ثبت نشده است
تعداد دانشجو : 17
تاریخ انتشار: 21 سپتامبر 2020آخرین بروزرسانی: 27 نوامبر 2021تعداد بازدید: 731
تعداد جلسات عادی

, , , ,

قوانین استفاده
مدرس

مهندس مرتضی مالکی

دانشجوی سال آخر دکترای الکترونیک
هر جلسه

تومان600,000

تعداد