ویدیوهای دوره آموزش تخصصی و پیشرفته انتقال حرارت در سیالات با کامسول

تصویر شاخص

در دوره انتقال حرارت در سیالات با کامسول تمرکز اصلی بر روی شبیه سازی در مسائل مربوط به سیالات بوده و به آموزش پایه ای انتقال حرارت پرداخته میشود. در علوم فیزیک، شیمی و مهندسی به مکانیزم‌های مختلفی که توسط آنها ذرات یا کمیت‌ها از مکانی به مکانی دیگر انتقال می‌یابند پدیده‌های انتقال گفته می‌شود.  سه نوع عمده ی پدیده‌های انتقال عبارت‌اند از جرم، حرارت و مومنتوم. در تمامی فرآیند های صنعتی و زندگی روزمره می توان رد پای انتقال حرارت را مشاهده کرد. از اینرو بررسی این پدیده و عوامل موثر آن در طی فرآیند حائز اهمیت است. از خنک سازی تراشه های الکترونیکی تا گرمای تولیدی در راکتورهای شیمیایی از جمله مواردی است که انتقال حرارت در آنها مهم است. برای تحلیل درست از توزیع انتقال حرارت در فرآیند های متفاوت، شبیه سازی می تواند کمک شایانی کند که نهایتا منجر به بهینه سازی فرآیند و یا ایجاد تمهیداتی برای افزایش بهره وری فرآیند مورد نظر می شود. در این دوره تلاش خواهد شد تا دانش پژوهان و دانشجویان گرامی شبیه سازی انتقال حرارت در سیالات را در نرم افزار کامسول به صورت تخصصی در رشته های متفاوت آموزش ببینند.

بررسی و شبیه سازی انتقال حرارت در سیالات توسط نرم افزار کامسول:

سیالات جز جدایی ناپذیر فرآیندهای صنعتی هستند. جریان گاز و یا مایعی که نقش های متفاوتی را ایفا می کنند. برای مثال جریان دو سیال درون مبدل های حرارتی که هرکدام نقش خنک کننده و یا گرم کننده دارند و هرکدام می توانند مایع و یا گاز باشند. یا حتی سیال گازی که وارد بستر کاتالیستی شده و واکنش می دهند که در اثنای واکنش گرما تولید و یا مصرف می شود و یا سیال مایعی که به عنوان خنک کننده در یک تجهیز عمل می کند. پس در اغلب فرآیندها با سیالات و توزیع انتقال حرارت در آنها سر وکار داریم.در مواردی از قبیل خنک کننده ها و مبدل های حرارتی سیالی را که نقش خنک کردن و یا گرم کردن را دارد برای افزایش میزان انتقال حرارت از نانوسیال ها استفاده می شود. با توجه به اینکه بررسی انتقال حرارت اهمیت به سزایی را در فرآیندهای متفاوت دارد از اینرو شبیه سازی این پدیده می تواند نگرش و تحلیل مناسبی از فرآیند موردنظر را در روند بهینه سازی به پژوهشگر بدهد. در دوره آموزش انتقال حرارت با کامسول که با محوریت انتقال حرارت در سیالات می باشد، دانش پژوهان و اندیشمندان شبیه سازی توزیع انتقال حرارت را در سیالات را  توسط نرم افزار کامسول فرا خواهند گرفت. سرفصل های دوره آموزش انتقال حرارت با کامسول براساس گستردگی تحقیقات و نیازمندی دانشجویان در مقاطع متفاوت در نظر گرفته شده است. برای مثال در این دوره به بررسی تاثیر نانوسیال بر میزان انتقال حرارت می پردازیم که جز تحقیقات جذاب و جدید اندیشمندان و نیازهای بشر امروز می باشد. امید است که در این دوره مطالب مفید واقع شود و شما عزیزان را در مسیر علمی خود کمک کند.

سرفصلهای دوره آموزش تخصصی و پیشرفته انتقال حرارت در سیالات با کامسول:

  • بررسی جریان غیر همدما (Non-isothermal) درون لوله با شرایط مرزی متفاوت
  • بررسی انتقال حرارت طبیعی(Natural convection) درون محفظه (enclosure)
  • بررسی انتقال حرارت جا به جایی ترکیبی (Mixed convection)
  • بررسی تاثیر نانوسیال بر میزان انتقال حرارت درون کانال
  • بررسی انتقال حرارت در محیط متخلخل
  • پاسخ به سولات

اطلاعات دوره آموزش تخصصی و پیشرفته انتقال حرارت در سیالات با کامسول

دوره آموزش انتقال حرارت با کامسول در طول سال چندین بار به صورت زنده برگزار میگردد. در هر دوره سعی میشود بر اساس آخرین تغییرات نرم افزار آموزشهای جدیدی به دوره اضافه گردد. در فاصله بین برگزاری زنده دوره در طول سال، امکان ثبت نام در دوره به صورت نیمه آنلاین وجود دارد. در این حالت شرکت کننده میتواند ویدئوهای دوره را مشاهده نموده و از طریق بخش نظرات، سوالات خود را در مورد آموزشهای دوره بصورت مستقیم از مدرس، بپرسد.

دوره نیمه آنلاین

شما میتوانید در هر زمان در دوره آموزش انتقال حرارت با کامسول شرکت نمایید و ویدئوهای کامل جلسات برگزارشده دوره تاکنون را دریافت کنید. همچنین ضمن اینکه تمامی ویدئوی دوره های بعدی تا یکسال در اختیار شما نیز قرار میگیرد، میتوانید با پرداخت درصد پایینی از مبلغ دوره در اولین دوره آنلاین یا حضوری بعدی نیز شرکت کنید.

توضیحات تکمیلی:

جهت دانلود نرم افزار کامسول اینجا را کلیک کنید.

دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 0
امتیاز کلی : 0.0
پیشنهاد شده توسط : 0 کاربر
بر اساس 0 دیدگاه
0
0
0
0
0

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ویدیوهای دوره آموزش تخصصی و پیشرفته انتقال حرارت در سیالات با کامسول”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت دوره

تومان370,000

سرفصل های دوره براساس گستردگی تحقیقات و نیازمندی دانشجویان در مقاطع متفاوت در نظر گرفته شده است. برای مثال در این دوره به بررسی تاثیر نانوسیال بر میزان انتقال حرارت می پردازیم که جز تحقیقات جذاب و جدید اندیشمندان و نیازهای بشر امروز می باشد. امید است که در این دوره مطالب مفید واقع شود و شما عزیزان را در مسیر علمی خود کمک کند.

این دوره در طول سال چندین بار به صورت زنده برگزار میگردد. با شرکت در این دوره ضمن حضور در دوره و دریافت ویدئوهای کامل دوره در انتهای دوره، تا یکسال اشتراک دوره را کسب خواهید نمود و میتوانید تمامی ویدئوهای دوره در صورت برگزاری مجدد دوره را نیز دریافت کنید. در هر دوره سعی میشود بر اساس آخرین تغییرات نرم افزار آموزشهای جدیدی به دوره اضافه گردد.

مدت دوره : 8 ساعت

مدرس دوره : مهندس میلاد قهرمانی
(دانشجوی ارشد شیمی گرایش طراحی فرآیند)

لیست ویدیو های دوره آموزش تخصصی انتقال حرارت در سیالات در کامسول
امتیازی ثبت نشده است
سطح آموزش پیشرفته
تعداد دانشجو : 24
تاریخ انتشار: 13 فوریه 2020آخرین بروزرسانی: 11 آگوست 2022تعداد بازدید: 700
قوانین استفاده
مدرس

میلاد قهرمانی

کارشناسی ارشد مهندسی شیمی طراحی فرآیند
قیمت دوره

تومان370,000