آموزش معادلات پایه و مدلسازی معادلات دیفرانسیل با مشتقات جزئی PDE در کامسول

در این آموزش رایگان با معادلات دیفرانسیل معمولیOrdinary differential equation) ODE) و پایه فیزیکها و آموزش مدلسازی معادلات دیفرانسیل با مشتقات جزئی Partial differential equation) PDE) در کامسول آشنا خواهید شد. آموزش PDE در کامسول برای تمامی رشته‌ها مفید بوده و مشاهده آن به تمامی دانشجویان پیشنهاد میشود.

نرم‌افزار کامسول یکی از قدرتمندترین نرم افزار های مدل‌سازی در زمینه علوم پایه و مهندسی به شمار می‌رود. اما عدم آشنایی با نحوه پیاده سازی نمونه‌ها باعث شده تا مشکلات فراوانی در حین شبیه‌سازی برای دانشجویان بوجود آید. یکی از این مشکلات نحوه پیاده سازی مسائل بر مبنای معادله (مانند مسائل ترمودینامیک) است. در این آموزش رایگان سعی کرده‌ایم تا حد خوبی راه‌های رفع این مشکل را برای شما عزیزان توضیح دهیم. همچنین با حل یک مثال، نحوه پیاده سازی یک مدل را بررسی نموده‌ایم.

تمامی معادلات مشهور به طور کلی از فرم کلی معادلات دیفرانسیل با مشتقات جزئی بدست می آیند. برای مثال معادله شرودینگر و معادله همیلتونی در مکانیک کوانتومی نمونه هایی از مدلسازی معادلات دیفرانسیل با مشتقات جزئی PDE در کامسول هستند. همچنین معادلات ماکسول در الکترومغناطیس و معادلات نویر استوکس در مکانیک سیالات نمونه های دیگری از شبیه سازی معادلات دیفرانسیل جزئی در نرم افزار کامسول می باشند.
جهت دریافت لینک دانلود منابع مربوطه و فایل کامسول مربوط به آموزش PDE در کامسول بر روی دانلود رایگان کلیک فرمایید.

شما عزیزان میتوانید نظرات و یا سوالات خود را در مورد این آموزش در بخش نظرات انتهای صفحه برای ما ارسال کنید. همچنین جهت ارتباط مستقیم با خانم مهندس آقامحمدی به بخش مشاوره مراجعه فرمائید.نرم

معرفی دورهنمایش رایگان

فایل کامسول

فایل متنی منبع

دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 0
امتیاز کلی : 0.0
پیشنهاد شده توسط : 0 کاربر
بر اساس 0 فروش
0
0
0
0
0

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش معادلات پایه و مدلسازی معادلات دیفرانسیل با مشتقات جزئی PDE در کامسول”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هزینه دوره

رایگان

جهت دریافت لینک دانلود منابع مربوطه و فایل کامسول مربوط به این آموزش بر روی دانلود رایگان کلیک فرمایید.

شما عزیزان میتوانید نظرات و یا سوالات خود را در مورد این آموزش در بخش نظرات برای ما ارسال کنید. همچنین جهت ارتباط مستقیم با خانم مهندس آقامحمدی به بخش مشاوره مراجعه فرمائید.نرم

امتیازی ثبت نشده است
تعداد دانشجو : 34
تاریخ انتشار: 11 آوریل 2020آخرین بروزرسانی: 9 آگوست 2020تعداد بازدید: 458
قوانین استفاده

مهندس یگانه آقامحمدی
مدرس

مهندس یگانه آقامحمدی

کارشناس اپتیک و فوتونیک