آموزش شبیه سازی یک واکنش شیمیایی سری در راکتور plug با نرم افزار کامسول

در این آموزش شبیه سازی یک واکنش شیمیایی سری در راکتور plug (راکتور لوله ای) با نرم افزار کامسول بررسی شده است. سعی بر این است که فیزیک مسئله در شبیه سازی ها بسیار مورد توجه باشد بنابراین شخصی که راه های اولیه یادگیری را سپری می کند می تواند با اصول متنوع نرم افزار و پیاده سازی فیزیک های مختلف در نرم افزار به خوبی آشنا شود .
چون واکنش ما هم دما نیست و گرمازا می باشد باید یک سرد ساز نیز به مجموعه اضافه شود. به دلیل کم بودن دبی جریان در سرد ساز دما در سرد ساز نیز ثابت نیست و تغییر می کند. در این مسئله انتقال حرارت و جرم به صورت همزمان حل شده است و تغییرات دمای راکتور و سرد ساز و همچنین غلظت مواد مختلف بررسی گردیده است. با این آموزش همه مسائل ساده تر از این مسئله به راحتی قابل شبیه سازی می باشد.
شبیه سازی یک واکنش شیمیایی سری در راکتور plug (راکتور لوله ای) با نرم افزار کامسول شامل 4 قسمت است. در هر قدم فایل کامسول مربوط به آن بخش نیز قرار داده شده است. این آموزش بر اساس شبیه سازی یک طرح صنعتی انجام شده است.

آموزش اول –  آموزش تئوری مسئله و معادلات حاکم بر جریان سیال پلاگ
آموزش دوم – آموزش تعریف پارامترها، رسم هندسه و قرار دادن ماده 
آموزش سوم –  آموزش قرار دادن شرایط مرزی مناسب ( inflow , outflow , Reactions ) برای فیزیک Transport of Diluted Species ( tds ) و دو فیزیک Heat Transfer in Fluid ( ht )
آموزش چهارم – آموزش مشبندی، مطالعه و دریافت نتایج

شما عزیزان میتوانید نظرات و یا سوالات خود را در مورد این آموزش در بخش نظرات برای ما ارسال کنید. همچنین جهت ارتباط مستقیم با مهندس بابک کبیری به بخش مشاوره مراجعه فرمائید.نر

معرفی دورهنمایش رایگان

دریافت فایل آموزشی

دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 0
امتیاز کلی : 0.0
پیشنهاد شده توسط : 0 کاربر
بر اساس 0 دیدگاه
0
0
0
0
0

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش شبیه سازی یک واکنش شیمیایی سری در راکتور plug با نرم افزار کامسول”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت دوره

تومان69,000

این آموزش با کیفیت HD 720px ضبط شده است و برای کاهش حجم در زمان دانلود به صورت فایل فشرده قرار داده شده است. پس از خرید دوره لینک دانلود آن برای شما ارسال می گردد. برای خارج کردن آموزش از حالت فشرده از نسخه بروز Winrar استفاده نمایید.

شما عزیزان میتوانید نظرات و یا سوالات خود را در مورد این آموزش در بخش نظرات برای ما ارسال کنید. همچنین جهت ارتباط مستقیم با مهندس بابک کبیری به بخش مشاوره مراجعه فرمائید.نر

تعداد
امتیازی ثبت نشده است
مدت دوره: 01:30ساعتتاریخ انتشار: 11 آوریل 2020آخرین بروزرسانی: 11 جولای 2022تعداد بازدید: 1283
قوانین استفاده
مدرس

بابک کبیری

کارشناس ارشد شیمی
قیمت دوره

تومان69,000

تعداد