آموزش رایگان بررسی طیف بازتاب در موجبر بلور فوتونی در نرم افزار کامسول

آموزش رایگان بررسی طیف بازتاب در موجبر بلور فوتونی در کامسول – به هر ساختاری که ضریب شکست آن به طور متناوب تغییر کند، یک بلور فوتونی ( photonic crystal ) گفته میشود اگر این تکرار در یک بعد باشد، به بلور تشکیل شده، بلورهای فوتونی یک بعدی اطلاق میشود. تکرار ساختار متناوب در دو و سه بعد نیز بلورهای فوتونیکی دو و سه بعدی را به وجود خواهد آورد. ویژگی بارز یک بلور فوتونی در دوره ای بودن ماده دی الکتریک آن در یک و یا چند راستا میباشد. به عبارت دقیقتر، بلورهای فوتونی ساختارهای متناوب بوده و طراحی شده اند تا حرکت فوتونها را تحت تأثیر قرار دهند. درواقع بلورهای فوتونیکی ساختارهای متناوبی هستند که یا دی الکتریک و یا فلز دی الکتریک هستند که مسیر حرکت موج الکترومغناطیسی را تحت تأثیر قرار میدهند.

در این آموزش رایگان نرم افزار کامسول به زبان فارسی، آموزش کوتاه و مفیدی درمورد شیوه شبیه سازی در موجبر بلور فوتونی در فضای دو بعدی کامسول دریافت خواهید نمود که یکی از آموزشهای مربوط به ماژول electromagnetic waves می باشد. طیف بازتاب از محل ورود نور یکسان به هندسه و محل متفاوت پورت خروجی مورد بررسی قرار گرفته که تاثیر آن برروی پورت خروجی بررسی شده است.

شما عزیزان میتوانید نظرات و یا سوالات خود را در مورد این آموزش در بخش نظرات برای ما ارسال کنید. همچنین جهت ارتباط مستقیم با مهندس محمودی به بخش مشاوره مراجعه فرمائید.
جهت دریافت فایل کامسول و ویدئوها به طور کامل بر روی دکمه دانلود رایگان کلیک فرمایید. همچنین جهت دانلود نرم افزار کامسول اینجا را کلیک کنید.

معرفی دورهنمایش رایگان

دانلود فایل کامسول

دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 0
امتیاز کلی : 0.0
پیشنهاد شده توسط : 0 کاربر
بر اساس 0 فروش
0
0
0
0
0

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش رایگان بررسی طیف بازتاب در موجبر بلور فوتونی در نرم افزار کامسول”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید شما این را نیز دوست داشته باشید…

هزینه دوره

رایگان

در این آموزش رایگان نرم افزار کامسول به زبان فارسی، آموزش کوتاه و مفیدی درمورد شیوه شبیه سازی در موجبر بلور فوتونی در فضای دو بعدی دریافت خواهید نمود که یکی از آموزشهای مربوط به ماژول الکترومگنتیس می باشد طیف بازتاب از محل ورود نور یکسان به هندسه و محل متفاوت پورت خروجی مورد بررسی قرار گرفته که تاثیر آن برروی پورت خروجی بررسی شده است.

امتیازی ثبت نشده است
تعداد دانشجو : 55
تاریخ انتشار: 15 نوامبر 2020تعداد بازدید: 386
قوانین استفاده

Avatar
مدرس

مهندس پریسا محمودی

کارشناس ارشد الکترونیک
هزینه دوره

رایگان